Similar lots by type
-
#62
Een reeks van drie kleurenetsen met stadsgezichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de trois eaux-fortes en couleurs aux vues de villes. Les trois signées hors planche.No longer availableDim. 30 x 80 en 35 x 35 en 45 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#659Jin G. Kam
“Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.
“Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.No longer availableDim. 85 x 63 cmEstimate: € 220/300 -
#42
Twee Engelse jachtprenten, waarbij een lithografie en een ingekleurde ets.
Deux estampes de chasse anglaises dont une lithographie et une eau-forte colorée.No longer availableDim. 39 x 47 & 15 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60/100 -
#129
“Le départ” & “Le retour”. Twee opgehoogde XIXe eeuwse gravures. In kaders uit de tijd.
“Le départ” et “Le Retour”. Deux gravures du XIXe siècle rehaussées. Cadres d’époque.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#724Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Au pays de ma prédilection”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 18/100 buiten de plaat. 1997.
“Au pays de ma prédilection”. Lithographie. Signée et numérotée 18/100 hors planche. 1997.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 200/220 -
#344Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Optocht der koningen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 41/75 buiten de plaat.
“Cortège des rois”. Eau-forte. Signée et numérotée 41/75 hors planche.No longer availableDim. 52,5 x 35,5 cmEstimate: € 40/50 -
#334
“Praefecturae de Paraiba et Rio Grande”. Een ingekaderde gravure, afkomstig uit een atlas. Naar Johannes Blaeu.
“Praefecturae de Paraiba et Rio Grande”. Une gravure encadrée provenant d’un atlas. D’après Johannes Blaeu.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#39
Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.
Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.No longer availableDim. 40 x 63 cmEstimate: € 40/50 -
#549Roger Van AkeleyenPeriod: °1948
“De familie”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef - tentoonstellingsexemplaar.
“La famille”. Eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste, exemplaire d’exposition.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#59
“Mechelen anno 1984”. Een lithografie.
“Malines anno 1984”. Lithographie.No longer availableDim. 55 x 82 cmEstimate: € 40/60 -
#539Roger Van AkeleyenPeriod: °1948.
“De ontwortelden”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 3/25 buiten de plaat.
“De ontwortelden”. Eau-forte. Signée, datée ‘76 et numérotée 3/25 hors planche.No longer availableDim. 49 x 61 cmEstimate: € 40/60 -
#352
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Gravure encadrée. Frontispice d’un vieux atlas.No longer availableDim. 44,5 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#552Dali
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200/220 -
#672
“Mémoire de Cuba”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘03 en genummerd 35/200 buiten de plaat.
“Mémoire de Cuba”. Lithographie. Signée, datée ‘03 et numérotée 35/200 hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 180/220 -
#322
“Abbaye de Tongerlo” Een oude ingekaderde gravure.
“Abbaye de Tongerlo”. Ancienne gravure encadrée.No longer availableDim. 43,5 x 55,5 cmEstimate: € 100/120 -
#729Félicien RopsPeriod: 1883 - 1898
“Dame met masker”. Een fotogravure. Gesigneerd en gedateerd ‘79 binnen de plaat.
“Dame au masque”. Photogravure. Signée et datée ‘79 dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#332Jef Van Tuerenhout
Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#434Jan Decleir
“Wonderland 2008”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 82/99 buiten de plaat.
“Wonderland 2008”. Lithographie. Signée et numérotée 82/99 hors planche.No longer availableDim. 40,5 x 61,5 cmEstimate: € 40/60 -
#644
Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met Geisha’s in de regen. Gesigneerd.
Suite de trois gravures sur bois japonaises représentant des geisha dans la pluie. Signées.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 (x 2)Estimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#610
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 245 cmEstimate: € 300/500 -
#181
Een fruitmand van gedreven en geajoureerd zilver met een barok decor van engelen en bloemenkorven in uitsparingen. Op het plat een bacchanaal van engelen en dolfijnen. Duitse keuren, 800‰.
Coupe à fruits en argent repoussé et ajouré à décor baroque d’angelots et de corbeilles de fleurs dans des cartouches. Sur le plat un bacchanale aux anges et dauphins. Poinçons allemands, 800‰.No longer availableDim. l: 48,50 cm 1421,85 gEstimate: € 600/800 -
#755
Een lot boeken en reproducties met betrekking tot Antwerpen. Waaronder ‘De Antwerpse Tram 1873 - 1979’.
Lot de livres et de reproductions concernant Anvers. Dont “De Antwerpse Tram 1873-1979”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#254Charly Lammers (?)
“Vissersboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 150 cmEstimate: € 200/240 -
#50
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een camee.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée.No longer availableDim. 21,70 g 5,5 x 4,5 cmEstimate: € 450/550 -
#329
“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
“Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 200/300 -
#368Franquin e.a.
Lot strips met o.m. Ton en Tinneke, Guust, Robbedoes en Kwabbernoot.
Lot de bandes dessinées en Néerlandais. Dont Ton en Tinneke, Guust, Robbedoes en Kwabbernoot.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#414
“Vrouw en jongetje”. Oost-indische inkt en aquarel op papier. Draagt een handtekening: Jean Jacques Gailliard.
“Femme et petit garçon”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Porte une signature : Jean Jacques Gaillard.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#370
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 1,10 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 1,10 c et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 7,28 gEstimate: € 1500/1600 -
#645
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#206
Een donker tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet à deux corps en chêne foncé, le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 210 x 120 x 81 cmEstimate: € 100/150 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met 10 parels.
Collier en or jaune 18 ct sertie de 10 perles .No longer availableDim. 12,04 gEstimate: € 450/550