Similar lots by type
-
#9
“Surrealistisch personage”. Een pentekening op papier. gesigneerd.
Personnage surréaliste . Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 35/40 -
#44
“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Personnage . Une étude colorée sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter . (1873 - 1949)No longer availableDim. 13,5 x 9 cmEstimate: € 80/120 -
#342
Een studie van Antwerpse Mariabeelden op straathoeken, inkt op papier. Gesigneerd.
Une étude des statues anversoises de la Vierge Marie au coin des rues, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. h: 33 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#289Lis
“Collages”. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1997 & 2007.
Collages . Signés et datés respectivement de 1997 et 2007.No longer availableDim. 40 x 27 & 45 x 27 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#386
Een armstoel van wit gelakt hout, halfronde rug met spijlen. Jaren 50.
Fauteuil en bois laqué blanc, dossier semi-circulaire à barreaux. Années 1950.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 20/30 -
#363
Een achthoekige glazen vaas met reliëfdecors van vrouwen op gesatineerde achtergrond.
Un vase en verre octogonal avec des motifs de femmes en relief sur un fond satiné.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#210
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 7,45 ct. (drie kleine steentjes manco).
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 7,45 ct. (manquent trois petites pierres).No longer availableDim. 21,95 gEstimate: € 4000/4300 -
#134Henriette Daenen
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Roses . Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#349A. Nuyts
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 60/100 -
#228
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct. en een centrale briljant van +- 0,72 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct. Et un diamant central de + - 0,72 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 1200/1400 -
#293André Franquin e.a.
Lot van 39 stripalbums in de Franse taal. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Verschillende auteurs. Ed. Dupuis. En drie dozen van teeshirts Gaston (leeg).
Lot de 39 albums de bandes dessinées. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Différents auteurs. Ed. Dupuis. Et trois boîtes à teeshirts Gaston (vides).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1
“Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.
Pulcino . Oiseau orange en verre soufflé à la bouche sur pieds en cuivre. Années 1960. Conçu par Allessandro Pianon. Eclat minuscule à l'oeil gauche.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200/300 -
#308Capodimonte
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#102
Abstracte gemengde techniek met aquarel. Gemerkt GVV.
Technique mixte abstraite avec aquarelle. GVV marqué.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#202
Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten en versierd met gegraveerde decors in Lodewijk XIV-stijl. Bruto: 2410 g.
Service à thé et café quatre pièces en argent 800 ‰ avec poignées en bois et décoré de décors gravés de style Louis XIV. Brut: 2410 g.No longer availableDim. h: 8 - 25 cmEstimate: € 2000/2400