400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn.
Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.
Filed Under: Art & Antiques auctions
400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn.
Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.
“Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.
“Scène met Krishna”. Een Indische gouache op zijde.
“Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.
Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Een groot lot paternosters en souvenirs van Lourdes waaronder hangers en schapuliers.
Twee kleine bijzettafeltjes, waarbij één met vier geglazuurde tegels en het andere met één tegel. Beide op smeedijzeren voet.
Een vogeltje van meerkleurig Duits porselein. Onderaan gemerkt.
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
“Surrealistisch personage”. Een pentekening op papier. gesigneerd.
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, broches, horloge. e.a.
Een asbak en een vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
“Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.
Een oud geëmailleerd Pools waarschuwingsbord.
“Vroom meisje”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1994
Een 18 karaats geel gouden trouwring en een zegelring met initialen.
Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.
Lot van 17 stripalbums in de Franse taal. “Spirou et Fantasio”. Ed. Dupuis. Waaronder “Les Chapeaux Noirs” (1952), “Les Voleurs du Marsupilami” (1954) en heruitgaven uit de jaren ‘60 en begin ‘70. Enkele zeer sletig.
Een oude houten bankschroef.
“Stadsgezicht”. Paneel. Naar de Hollandse School van de XIXde eeuw.
Een 9 karaats geel gouden slavenarmband.
Een kan van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Smirnag’. Onderaan gemerkt.
“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Evenals drie kaarten uit “Zien en weten” in een envelop gefrankeerd 1957-58 en een plastic Kuifje-pennenzak.
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Naar de Hollandse School van de XVIIde eeuw.
Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen bezet met fantasiestenen.
Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.
Een lot van tweeëntwintig borden van Doorniks porselein met een décor à la mouche.
Een lot van 28 stripverhalen in de Franse taal, jaren ‘60 en ‘70. Tintin, Jo, Zette et Jocko, Quick & Flupke, een speciale uitgave ‘Les Vrais Secrets de la Licorne (2006) en een koekendoos.
“Antwerpen, de rede +/- 1870”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting gebruikt als halssnoer met bijpassende armband.
Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
“Vieille Flandre”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Een wandversiering met met gesculpteerd decor van wilde kastanjes en bladeren.
“Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Een etagère van zwart perenhout met vijf legplanken. Napoléon III.
Een lot van veertig decoraties, overwegend W.O. I.
Een designschaal van rood en kleurloos kristal. Gemerkt.
“Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (één wijzer onbreekt en het glas is gebroken).
Een lot van vier verschillende koffiepotten.
“Vrouwenhoofd”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 10/200 buiten de plaat.
Een kratervaas (H. 30 cm) en een kleine terrine (H. 20 cm) van Chinees porselein met een decor van bloemen en vogels volgens Imari-inspiratie. Onderaan gemerkt.
“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
Een vergulde dameshorloge.
Een stel van drie bijzetstoeltjes van zwart perenhout met fluwelen zit. Napoléon III.
Een paar porseleinen sierborden met een meerkleurig decor van boerenvrouwen in het plat en vergulde motieven op kobaltblauwe achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Een cloisonné schotel met decor van eenden aan de waterkant. Chinees werk. Met oude herstelling.
“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Een 18 karaats geel gouden fotohouder bezet met pareltjes.
Een lot van 27 verzilverde kerstversieringen. Jaarlijkse uitgaven in originele doosjes. 1984 - 2010.
“Hoeve in de Kempen”. Olieverf op doek.
Een penseeldoosje (22 x 10 x 3 cm) en een ovaal dienblad (42,4 x 28,5 cm) van zwartgelakt hout. Japans werk.
Compositie gemengde techniek. Toegeschreven aan Kantor.
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting en twee 18 karaats geel gouden ringen.
Een paar Lodewijk XV fauteuils van gebeeldhouwd notenhout bekleed met naaldwerk.
Een compacte grammofoon.
Een gevarieerd lot zilver en tin met twee schotels, een waterkan, een melkkannetje en een pollepel.
“Speeldoos”. Een metalen bord met beweegbare gekleurde magnetische elementen. In originele doos.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met vier diamand princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een witmetalen bestek voor twaalf personen.
“Robot”. Installatie op doek.
Een lot penningen, spelden, 2 épinglettekettingen (XIXde eeuw) e.d. Waaronder een jubileumplaquette van Zurich Verzekeringen ontworpen door E. Monti, 950/1000 zilver (280 g). Evenals een lepel en een vork van “Tir National de Belgique”, 800/1000 zilver gemerkt Wolfers, een zilveren stempel in etui (800/1000) en een doos oude muntjes van diverse landen met een metalen spaarpot in de vorm van een huisje.
“Compositie”. Gemonogrammeerd B.B.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.
Drie Lloyd Loom stoelen, één gemerkt met label, één met een datering: Jun.37.
Drie putti van messing en een paar Empire wandlichten in de vorm van zwanenhalzen.
“’s Lands Glorie”. Albums met chromo’s. 6 delen compleet.
“Marée Basse”. Een gekleurde blinddruk. Gesigneerd en genummerd 11/30.
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in 18 karaats geel en roze goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een paar aardewerken vaasjes. Sung-periode (960 - 1279).
“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.
Een Afrikaans masker, gemaakt van een schildpadschild en droge grashalmen.
“Dorpsgezicht”. Olieverf op doek.
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,19 ct. en twee rijen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een paar Biedermeier armstoelen van mahoniehout.
Een druiventros van gesculpteerd licht- en donkergroen jade.
Een lot varia bestek van verzilverd metaal, o.m. Christofle.
Compositie op paneel. Italiaanse school.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
Vis van Murano-glas.
“Compositie op wit veld”. Olieverf op doek.
Een paar barokke engelenkopjes van gebeeldhouwd en verguld hout. Kleine letsels en overschilderingen.
“Indisch Herfstlandschap”. Aquarel.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Columbiaanse smaragd van +- 1 ct.
Een piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot.
Afrikaanse vrouw met hoofddeksel”. Afrikaans ivoren snijwerk. Met CITES-certificaat. Pré 1975.
Art deco vaas van aardewerk met reliëfdecor. Gemerkt BFK, decor D3022, reliëfmerk 15 A/D.
Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Een 18 karaats geel gouden ketting en twee 18 karaats geel gouden armbandjes, één ervan met hartjes.
Glazen tulpenvaas.
“Bergdorp”. Gemengde techniek. Gemerkt LC67.
Een lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften. Tintin Spécial, Albums van Spirou e.a.
“Berglandschap”. Toegeschreven aan Liner.
Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en een in markies geslepen safier van +- 0,30 ct. En drie parels voor verlenging.
Een staande klok, zijdelings versierd met zuiltjes.
Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).
Een zeer uitgebreid verzilverd metalen bestek, compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Drie Russische composities.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. Quartz.
Een lederen missaal in etui. Goud op snee. Met enkele communieprentjes e.d. Ed. Doornik 1930.
Abstracte gemengde techniek met aquarel. Gemerkt GVV.
Lot Franstalige stripverhalen. Asterix, Les 4 As, Le Chat, Achille Talon, Yakari e.a.
Collage met Mona Lisa.
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een robijn van +- 0,10 ct.
Twee antieke houten schuurdeuren.
“Paar aan het aperitief”. Een groepje van gepolychromeerd en verguld Duits porselein. Gemerkt achteraan. Lichte schade aan het kantwerk.
Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.
“Stilleven met klaprozen en rode bessen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Lot Franstalige stripverhalen. Blake & Mortimer, Ric Hochet e.a.
“Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Engelse ladenkast van licht eikenhout. Vijf laden, de bovenste met uitsprong. XIXde eeuw.
“Volksfiguur met hoedje”. Beeld van donker geglazuurd gips.
Een zijden foulard in originele doos.
“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Een antropomorfe houten kolom. Afrikaans werk.
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften.
Een spiegel van zilvergrijs gepatineerd hout met een barokke kuif.
Een 18 karaats geel en wit gouden omkeerbare halssnoer.
Een eikenhouten buffet met drie laden in de gordel, boven twee deuren. Vroeg XIXde eeuw.
Een reizende Boeddha of Hotai van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Een paar Chinees porseleinen tuinstoeltjes met bloemendecors.
“Drie ruiters aan zee, naar Mauve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.
Scheepsjongen. Bronzen buste met bruine patina. Marmeren sokkel.
“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een groot gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Een 18 karaats wit gouden armband met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Een halfrond buffet met drie deuren en laden in de gordel. XIXde eeuw. Mahoniehout. Marmeren blad.
“Man met paard en kat”. Een fijn gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd.
Keramische vaas toegeschreven aan Lap.
Een drieluik met bloemenstillevens, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een paar gedeeltelijk bewerkte Afrikaanse slagtanden met vrouwenhoofden. Op houten sokkels. Met CITES-certificaat. 2,66 kg
“Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een zeer gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.
“Groot havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct. en een centrale briljant van +- 0,72 ct.
Een Georgian lavabobuffet van gefineerd mahoniehout. Twee laden in de gordel boven twee paneeldeuren, twee schuifbladen in de zijkanten. Een gemarquetteerd klapblad geeft toegang tot de wastafel. Kleine letsels.
“handelaar”. Een fijn gesculpteerd beeldje van Aziatisch ivoor. Gesigneerd onderaan. Omstreeks 1900.
Een paar art deco boekensteunen van marmer, versierd met reigers van zamak.
“Twee koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg.
“Landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.
“Slagveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een grijze parel.
Een paar Louis-Philippe canapés van mahoniehout, bekleed met roze zijde. XIXde eeuw.
Een handtas van cognackleurig leder met originele draagtas. Model ‘Desir’.
“De bakkersvrouw”. een houten beeldhouwwerk.
Een bloemenstilleven. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Benzinemotor 1600 cc, lichte carrosserieschade. Met boordpapieren, groene kaart. Met trekhaak. Ongeveer 80.000 effectieve km.
“Vissersboten in volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.
“Stilleven met geraniums”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.
Een 14 karaats geel en wit gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffierbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
“Panton Chair Classic, model 1967”. Vier stoelen van kunsthars met witte glanslak. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Gentse Feesten 2014. Prijs Democratie. Bronzen groep. Ontwerp Walter De Buck.
Een handtas van taupekleurig leder. Model ‘Dimanche’.
“Tulpen met blauwe vaas”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1949.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden art deo oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
“Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.
“Dorpslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Een kleine Afrikaanse slagtand. Met CITES-certificaat. BE0023/2019. 3,7 kg.
“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. (glas gebroken).
Bibliotheek van gefineerd hout met bronsbeslag. Lodewijk XVI-stijl. Breakfront-model met marmeren blad.
“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.
“Mors omnibus dominus”. IJzeren beeld. Gesigneerd.
“Palingbotters op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale saffier van +- 1,60 ct.
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Een paar gebeeldhouwde en polychrome Indonesische reliëfs
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0022/2019. 9,9 kg.
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en druppelvormige turkoois.
“Diana met honden”. Een bronzen groepje op marmeren sokkel naar een werk van Josef Lorenzl.
Den Bibel. : Inhoudende het oude ende nieuwe Testament met grooter neerstichheyt ouerghesteldt ende ghecorrigeert na dat oprecht Latijnsch exemplaer. In den welcken daer toe ghedaen sijn die beduytselen der capittelen oft sommarien, ende oock concordantien met veel schoone figueren verchiert oock mede die tafel vanden epistelen ende evangelien”. Ed. Hans De Laet, Antwerpen, 1565. In bruine lederen band. Diverse pagina’s gerestaureerd.
Koning en Koningin. Keramiek met polychromie. Gesigneerd en gedateerd 1997. Kleine herstelling.
“Binnenhalen van de visvangst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
“Gezin met drie kinderen”. Een fijn gesculpteerde Chinees ivoren groep op houten sokkel.
“La promenade sur la glace”. Olieverf op paneel. gesigneerd en gedateerd 1869.
“Jonge edelman met hond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Charles Anfrie.
“Terugkeer naar de hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met email.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.
Cornelius Hazart - Kerckelycke Historie vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Antwerpen 1665 (Historie van Neder-landt & Historie van Enghelandt). Recente lederen band (XIXe?), bijgesneden, diverse platen en pagina’s hersteld. Illustraties o.m. door Gaspar Bouttats.
“Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
“Vissersboten op een kalme zee bij valavond”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: H.W. Mesdag.
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/00212019. 24,5 cm
Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten en versierd met gegraveerde decors in Lodewijk XIV-stijl. Bruto: 2410 g.
“Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.
Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,30 ct.
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Biblia, ad vetustissima exemplaria. Ed. Apud Haeredes Nicolai Beuilaquae, & Socios, Venetiis 1583. Talrijke gravures. Recente perkamenten band. Enkele pagina’s hersteld, w.o. ook het frontispice.
“jonge vrouw met bloemen op een bankje”. Een gesculpteerd albasten beeldengroep.
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 7,45 ct. (drie kleine steentjes manco).
“Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.
“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,49 ct. en een centrale briljant HSI1 van +- 0,70 ct.
Vitrine van gefineerd hout met één beglaase deur en bronsbeslag. Empire-stijl.
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.
Modern glasraam. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Een bronzen kreeft.
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,70 ct.
Een gefineerde commode tombeau met twee laden en een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
“Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.
Een 18 karaats wit gouden druppelvormige ring bezet met vier diamant markiezen, één baguette en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.
Een bronzen hand in V-teken.
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Een paar girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Klapsecretaire van gefineerd hout met bronsbeslag. Empire-stijl. Marmeren blad.
Een zijden foulard.
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat. Niet ingelijst.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een centrale saffier van +- 1 ct.
“Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
Een pendule, gedragen door een metalen olifant op houten sokkel. Recent werk.
Een maquette van een zeilboot. In vitrine.
“Schuur in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Biedermeyer cylinderbureau van gefineerd mahoniehout. XIXde eeuw.
Een zijden foulard.
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/50 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,17 ct.
Een schommelpaard van gelakt hout.
Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.
Een metalen beeld op marmeren sokkel met voorstelling van een kruisdragende Christus.
Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. Eén zonder lijst. 60 x 80 en 50 x 60 cm.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct. en een centrale briljant van +- 0,80 ct. FVS2.
Een ronde tafel met centrale vierpoot. Intarsia van diverse houtsoorten. Het blad ingelegd met stermotieven van ebbenhout en been. Ø 115 cm
Een zijden foulard.
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Een halssnoer in vijf rijen, opgebouwd uit gekleurde kralen. In origineel doosje.
“Après le bain”. Een beeld van wit biscuit. Gemerkt onderaan.
Een vaas op voet van kleurloos kristal, met fijn geslepen motieven.
“Dame met hoed”. Een gesculpteerd albasten buste op zwart marmeren sokkel. Begin XXe eeuw.
Twee schilderijen. “Schepen in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.
Een ladenkast van bewerkt notenhout met zijdelings twee zuiltjes en een uitspringende bovenste lade. Grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
“Volksfiguur met pet”. Beeld op travertijnen sokkel.
Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.
“Interieur met palmiers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,90 ct. en tien saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Een Duitse helm van de Luftschutz uit de Tweede Wereldoorlog.
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Lot Franstalige stripverhalen. Overwegend Ed. Dupuis. Roba. “La Ribambelle” (5), “Boulle et Bill” (12), Hubinon. “Buck Danny” (21). Mazel (Les Mousquetaires” (3). Sandron/Cauvin. “Godaille et Godasse” (3). Hausman. “La Forêt Secrète”. Geerts “Jojo”. E.a.
Drie schilderijen met vissersboten op zee. Doek. Dragen een handtekening: Frans Van Der Heide. 60 x 80 en 40 x 60 cm.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen in de vorm van hartjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Een boekenkast van gebeeldhouwd eikenhout met twee beglaasde deuren en een lade in de gordel. Zijdelings twee zuiltjes. Einde XIXde eeuw.
“Danseresje”. Art deco beeldje van brons met marmeren sokkel.
Een vierkante geslepen kristallen vaas met amberkleurig decor. Gesigneerd en gedateerd 2007
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.
“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 94/150 buiten de plaat.
Lot Franstalige stripverhalen. Weinberg. “Dan Cooper” (5). Giraud. “Blueberry” (14). Jijé, Uderzo e.a. “Tanguy & Laverdure” (10). Graton. “Michel Vaillant” (26). En 5 andere. Sommige sletig.
“Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en een vervangbare lapis lazuli.
Een serie van 6 Victoriaanse stoelen van gebeeldhouwd notenhout, bekleding van roze zijde.
Een optocht van vijf mannen met hoeden. Bronzen groep.
“Boogschutter”. Massief modern bronzen beeldje.
“Collages”. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1997 & 2007.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant baguetten en princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,92 ct.
Een oude Belgische Rijkswachtskepie. Jaren 50.
“Portret van een Arabier”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 2002.
Lot van 39 stripalbums in de Franse taal. 11 albums de “Gaston Lagaffe”. Ed. Dupuis, Paris-Match, Vents d’Ouest. “Signé Franquin”. Ed. Dupuis 1992. “Idées Noires”. Usures. Ed. Fluide Glacial. 2 albums de Modeste et Pompon. Ed. Himalaya. 3 albums “Marsupilami”. Ed. Marsu. 21 albums “Collection Péchés de Jeunesse”. Verschillende auteurs. Ed. Dupuis. En drie dozen van teeshirts Gaston (leeg).
Een grote schotel van cloisonné op messing, versierd met een bloemendecor. Met staander.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,73 ct. en een centrale briljant van +- 0,70 ct. GVS.
Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.
Een paar boekensteunen met wereldbolletje.
Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe op verguld messingen voet.
Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.
Een 18 karaats wit gouden verdoken dameshorloge met 18 karaats wit gouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. Met originele doos en met twee verlengstukken.
“Een nieuw begin”. Bronzen groepje van een man en een vrouw.
Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct. en een centrale briljant van +- 0,20 ct.
Een kwartrond bibliotheektrapje met met kalfsleder beklede treden
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Een Chinees gesculpteerd houten rokersstelletje met een lampje, gedragen door een draak. Schade aan de kap.
“Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.
Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Drie metalen figuren: een ringmeester, een clown en een drinkebroer.
Een grote glazen sierkandelaar met kwikzilver.
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris, versierd met een koppel met druiventrossen.
“Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een krijger van meerkleurig geglazuurd aardewerk.
Een wandversiering, opgebouwd uit drie geglazuurde tegels in houten kader. Gesigneerd.
Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart met pijl bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Een Louis-Philippe étagère met vier niveaus. Een lade in de bovenste gordel. XIXde eeuw.
“Volksfiguur met holleblokken”. Beeld van groen geglazuurd aardewerk.
Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
“Lentescène”. Print op doek.
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een vaas van amberkleurig glas naar ontwerp van Catteau. Gemerkt noch gesigneerd.
“Op het terras”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Een designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
“Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en zes pareltjes.
Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.
Een kelkvormige siervaas van gesatineerd glas.
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Een lot fantasiejuwelen waaronder twee zilveren armbadjes en een zilveren ketting met hanger bezet met een hematiet een parelhalssnoer. e.a.
“Olifantenrijders”. Een beeld van meerkleurig porselein. Mogelijk Belgisch, omstreeks 1937. Kleine schilfer aan een neusje.
Een studie van Antwerpse Mariabeelden op straathoeken, inkt op papier. Gesigneerd.
Een Engelse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog. Met schede. Gemerkt ‘Wilkinson’. 1907.
La Bouquetière en Le Colporteur. Twee beeldjes van zamak. We voegen er een bronzen beeldje van een art deco danseres aan toe.
Twee zakhorloges. Eén Roskoff van koper en een andere. Werkende staat.
Grote aardewerken plantenstaander met twee potten. Blauw en wit motief.
Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
Twee verschillende vaasjes van Booms glas. Jaren ‘60.
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van negen munten.
Een platte ronde siervaas van geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70. Onderaan gemonogrammeerd.
“Stilte”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 4/5.
“Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.
“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.
Een gebeeldhouwd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Een gelakt houten kermispaardje. Klein letsel aan een oor.
“De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
“Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met resten van polychromie. Bembe, Zaïre.
“Robotank-Z”. Een tinnen speelgoedrobot met opwindmechanisme. In originele doos. Jaren ’60. Werkende staat, gebruikssporen.
“The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.
Een achthoekige glazen vaas met reliëfdecors van vrouwen op gesatineerde achtergrond.
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
“Gestileerde olifant”. Geschilderd hout. Herstelling aan slurf.
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Een tijger en een visser. Twee Oosterse sculpturen van exotisch hout.
“The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.
Een vaas van meerkleurig Muranovaas.
Een asbak van veelkleurig Muranoglas, versierd met een clown.
“Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Een maanvormig hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Een armstoel van leder, canvas en metaal. Slijtage en op te frissen.
Een kleine messingen Thaise tempelwachter
Buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Drie moderne werken zonder lijst.
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Meisje met hoed en lammetjes. Gipsen beeld. Gesigneerd.
“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
Een lot varia, overwegend van metaal, hout en glas, beeldjes, kruiken, enz.
Een oude koffergrammofoon.
Een ronde metalen (bronslegering) plaquette met beeltenis van Napoleon Bonaparte.
Een armstoel van wit gelakt hout, halfronde rug met spijlen. Jaren 50.
Een personage van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Een tandartsboor met pedaalaandrijving.
Een met zilververf gepatineerde houten plantenstaander.
Een vergrootglas met een gemshoorn als handvat.
Een lampenvoet van albast en koper.
Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel, tijdperk Napoléon III. Kuif versierd met rozenguirlandes en muziekinstrumenten.
Drie glaspasta vazen, waarvan één gemerkt Müller Frères, één in de geest van Loetz en één naar Romeins voorbeeld.
Een schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Renaissancestijl.
Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.
Glaspasta schaaltje met een verzilverd metalen montuur met bladmotief. Gemerkt.
Glaspasta vaas met een koud decor van een landschap. Gemerkt.
Vier art nouveau vaasjes van glaspasta. Drie in de geest van Emile Gallé met apocrief merk en één in de geest van Loetz.
Een glazen stolpje op houten voet.
Een porseleinen frenologiebuste.