Other lots by Van Damme
Similar lots by type
-
#539Shimizuya NaojiroPeriod: act.: 1845 - 1873Een oude Japanse houtsnede van Utagawa Kunisada (1786 - 1865). Jaarzegel van 1854.
Ancienne gravure sur bois japonaise par Utagawa Kunisada (1789-1865). Cachet de 1854.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 180 / 220 -
#734Mirao“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#372“Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.
“Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.No longer available -
#384Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#601Yaacov Agam“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400 / 450 -
#586Corneille“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300 / 360 -
#279C. Sohn Jr.“De hofmaking”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘Dusseldorf, 1881’.
“Courtiser”. Une lithographie. Signée et datée “Dusseldorf, 1881”.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#312Alfred Van Neste“Zicht op de Handschoenmarkt te Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 250/350.
“Vue sur le Marché des Gants à Anvers”. Une eau forte. Signée et numérotée 250/350.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#9“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#579Hiroshi YoshidaPeriod: 1876 - 1950.“Brug in een park”. Een Shin Hanga prent. Eerste helft XXe eeuw.
“Pont dans un parc”. Estampe Shin Hanga. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#332“De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”
(H: 44 cm B: 30 cm). Twee lithografieën, resp. naar Rubens en Boydell.
“L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.No longer availableDim.Estimate: € 100 / 120 -
#382Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#529“Geisha met theekop”. Een afdruk van een laat-XVIIIe eeuwse Japanse houtsnede van Kitagawa Utamaro. Meiji periode.
“Geisha à la tasse de thé”. Estampe d’après un exemplaire du XVIIIe siècle par Kitagawa Utamaro. Période Mei-ji.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#459Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#364Romain Malfliet“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#610Theo De CooremeterTwee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#49Een lot van drie reproducties in oude kaders.
Trois reproductions encadrées anciennes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#32Dirk Baksteen“Herfstregens”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 40/75 buiten de plaat.
“Pluies d’automne”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/75 hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754Foujita“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#729Foujita“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#742Van de Vijver“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#22Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.
Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#359Roger Hebbelinck“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#720Een rond bijzettafeltje van eikenhout met getorste poten.
Une petite table d’appoint ronde en chêne.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#84Een wandversiering van gesculpteerd hout in gotische stijl.
Panneau mural en chêne sculpté de style gothique.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#287TintinEen lot ingebonden nummers van de jaargangen 1967 tot 1982.
Un lot de numéros reliés des années 1967-1982.No longer availableEstimate: € 120 / 240 -
#562Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999“Vrouwenfiguur met kind”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Femme et enfant”. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 300 / 500 -
#203Luca MadrassiPeriod: 1848 - 1919“Drie putti”. Een groep van terracotta. Achteraan gesigneerd. Met certificaat uit 1997.
“Trois Putti”. Un groupe en terre cuite. Signé au verso avec certificat de 1997.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 550 / 800 -
#759Een ovale spiegel van verguld hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois doré décoré de roses.No longer availableDim. 48 x 37 cmEstimate: € 30 / 50 -
#360Michael KorsEen verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#369Een spiegel verguld metaal.
Un miroir en métal doré.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#488Een Chinese wijze van gesculpteerd zeepsteen op een voetstuk van speksteen.
Une statue en stéatite sculptée sur pied représentant un savant chinois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#80Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#485Moods en ShiseidoTwee vaporisators eau de toilette voor mannen van telkens 25 ml en een vaporisator eau de toilette van 50 ml.
Deux flacons d’eau de toilette vaporisateur 25 ml et un flacon d’eau de toilette vaporisateur 50 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#719Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015“Ritual” & “Umbre”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1992. En een grotere aquarel (30 x 21 cm) gedateerd 1992.
“Ritual” et “Umbre”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 1992. Ainsi qu’une aquarelle plus grande (30 x 21 cm) datée 1992.No longer availableDim. 19 x 30 & 20 x 30 cmEstimate: € 200 / 240

