#130Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 1.56 ct.No longer availableDim. 10,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#571José ChapellierPeriod: °1946“Fantôme Jésus à la Croix”. Een verguld bronzen beeld. Gesigneerd.
#228Een paar vuurbokken. Tijdperk Napoleon III.
#240Een 14 karaats roze gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
A 14 karat rose gold necklace with a pendant in the shape of an archer.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#175Een vierzijdig bronzen lantaarn met geslepen glas.
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#411Een lot van 4 Delftse sierborden waarvan 1 met haarlijn.
A lot of 4 decorative Delft plates, one of which has a hairline crack.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#375Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#756Aubrée à NozayEen comtoise versierd met gedreven geel koper, de voorstelling getiteld “La Culture. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Einde XIXde eeuw. Met sleutel en op houten stoeltje.
A comtoise decorated with hammered yellow copper, the performance entitled “La Culture. White enamel dial with Roman numerals. End of XIXth century. With key and on wooden chair.No longer availableDim. H: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#319Edgard FarasijnPeriod: 1858-1938“Boerin op een bospad”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Peasant Woman on a Forest Path". Oil on canvas. Signed on the lower right.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
A lot of 3 etchings by Albert Van Dyck, including 1 self-portrait and 2 etchings depicting wedding ceremonies.No longer availableDim. h 15 x b 20 cmEstimate: € 60 / 80