#50
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 1,21 gEstimate: € 550/650 -
#370Godin-Lemaire, Laeken
Een gietijzeren kachel.
Un poêle en fonte.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#62François Ponsaerts
“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een relaxfauteuil met zwart lederen bekleding. Mechanisme te reviseren.
#10
Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
#163
Un service à café et thé en métal argenté en quatre pièces. Travail anglais, période Édouard VII.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#320
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 450/550 -
#103
“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
#146
Een paar tuinstoeltjes van Chinees porselein met een blauw-wit floraal decor.
#167
Een grote Chinese snuffbottle van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor in de vorm van een man met een haan. Eind XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd. Met rapport.
Un grand flacon à priser chinois en ivoire polychrome sculptée sous forme d’un homme et d’un coq. Fin XIXème siècle. Signature à la base et avec certificat.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 260/280 -
#264
#327
Een witmarmeren voorstelling van Da VInci.
Une représentation de Da Vinci en marbre blanc.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 50/80