Similar lots by type
-
#647“Das große Buch der Münzen und Medaillen”. Elvira & Vladimir Clain-Stefanelli, Günter Schön. Ed. Battenberg. München, 1976.
“Das große Buch der Münzen und Medaillen”. Elvira & Vladimir Clain-Stefanelli, Günter Schön. Ed. Battenberg. München, 1976.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#638“Het oude Mexico. Geschiedenis en cultuur van de Maya’s, Azteken en andere pre-Columbiaanse volkeren”. Maria Longhena. Ed. Zuid boekproducties. Lisse, 1998.
“Het oude Mexico. Geschiedenis en cultuur van de Maya’s, Azteken en andere pre-Columbiaanse volkeren”. Maria Longhena. Ed. Zuid boekproducties. Lisse, 1998.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#262“L’ album de la guerre 1914 - 1919. Twee delen. Parijs, 1924.
“L’Album de la Guerre 1914-1919”. Deux volumes. Paris, 1924.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#60Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 14,17 gEstimate: € 300 / 400 -
#47Een lot van twee twee groen glazen flessen en een stolp op houten sokkel.
Lot de deux bouteilles en verre vert et une globe sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#344Charles PinotPeriod: 1817 - 1874“Rue Daniette à Rouen”. Ets. Gesigneerd en genummerd 86/190 buiten de plaat.
“Rue Daniette à Rouen”. Eau-forte. Signée et numérotée 86/190 hors planche.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 30 / 40 -
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,33 gEstimate: € 600 / 800 -
#94Emiel DevosPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#375CasioDrie roestvrij stalen herenhorloges.
Trois montres homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#651J. Thielens“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
“Vue d’étang”. Huile sur toile. Signée et datée 1944.No longer availableDim. 72 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#570Een armstoeltje van gesculpteerd eikenhout met gevlochten zit en rug.
Petit fauteuil en chêne sculpté. Dossier et siège cannés.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#199“Jonge dame met lam”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Franse school.
“Jeune femme et agneau”. Huile sur panneau. France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 360 / 400 -
#122Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961“Steegje te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Cul de sac à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540Oosterlynck“Marine met zeilboot en meeuwen”. Lithografie. Gesigneerd en met “épreuve d’artiste” buiten de plaat.
“Marine au voilier et aux mouettes”. Lithographie. Signée et “épreuve d’artiste” hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#395Nicolaus JanseniusEen oude rasterdruk met een kaart van Antwerpen en omgeving, omringd door afbeeldingen van haar grootste bijzonderheden. Ca. 1675. We voegen er een oude ingekleurde ets met een zicht op Antwerpen aan toe.
Ancienne carte d’Anvers et environs entourée des plus importants édifices. Vers 1675. Nous ajoutons une eau forte en couleurs représentant Anvers.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200


