Other lots in this auction
-
#3Napels
Een slapende jager. Beeldje van polychroom biscuit. Achteraan gemerkt.
Chasseur dormant. Statuette en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#453
Een schotel van Imariporselein. XIXe eeuw.
Plat en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407
Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#300Juvenia, Swiss
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28 gram brutoEstimate: € 500 / 600 -
#641Edelstein, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies, versierd met een meerkleurig bladerdecor. Compleet voor twaalf personen met meerdere vormstukken. Eén koffiekop en een dessertbord manco. Gemerkt.
Large service en porcelaine décoré de feuilles polychromes. Complet pour douze personnes et avec beaucoup de pièces de forme. Une tasse et une assiette à dessert manquent. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#203Mathurin Moreau
“Meisje met kip en duiven”. Een bronzen beeld. Gesigneerd ‘Hors concours’.
“Fille aux poules et pigeons”. Sculpture en bronze. Signée “hors concours”.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600 / 800 -
#610
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 245 cmEstimate: € 300 / 500 -
#443
Een kleine zittende Boeddha van messing.
Petit Bouddha assis en laiton.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 35 -
#669Armand JamarPeriod: 1870-1946
“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
“L’enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#653
Een grote smeedijzeren staande kandelaars met dertien lichtpunten in drie niveaus. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de grande candélabres en fer forgé à treize lumières sur trois niveaux. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 300 / 400 -
#685
Een antieke salontafel met gerainureerde poten met smeedijzeren verbinding.
Table de salon ancien aux pieds rainurés et à entretoise en fer forgé.No longer availableDim. 185 x 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,87 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 1500 / 1600