Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.

“Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.

Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.
Dim. h: 21 cm
SKU: 3008220088.
Categories: Beeld, Brons.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #537

    “Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.

    "Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.
    No longer available
    Dim. 20,5 x 7 x 13 cm
    Estimate: € 10 / 140
  • #181

    “Marianne”. Een kleine bronzen buste.

    "Marianne". Un petit buste en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #507
    Pierre Lenordez
    Period: 1815 - 1892

    “Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.

    "Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #695

    Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.

    Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #634
    F. Van Baden

    “Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.

    "Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #425

    Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.

    Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.
    No longer available
    Dim. H: 11 - 31 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #463

    “Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.

    "Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #458

    Een albasten beeld.

    Sculpture en albâtre.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #517
    Kitty

    “Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.

    "Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #498
    Lodewijk Van Boeckel

    Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.

    Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #473

    Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.

    Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 18 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133

    Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.

    Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.
    No longer available
    Dim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #165

    “Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.

    Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #477

    “Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.

    "Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 1000 / 1100
  • #155

    Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.

    Une paire de vases en bronze richement décorés.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 2500 / 2700
  • #558
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.

    "Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #198
    Auguste De Wever
    Period: 1836 - 1910

    “Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.

    "Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #531

    Twee geschilderde grote houten beelden.

    Deux grandes statues en bois peint.
    No longer available
    Dim. h: 78 - 82 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #435

    Een bronzen Boeddha.

    Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    “De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.

    "Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.
    No longer available
    Dim. H:54cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #625

    Een indische bronzen bel.

    Cloche indienne en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107

    Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.

    Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #352

    “Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.

    "Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    “Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.

    "Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 33 cm
    Estimate: € 200 / 220

Other lots in this auction

  • #335

    Een lot Parijs’ porselein met handgeschilderde decors, groene banden en vergulde motieven, bestaande uit een kopje op schoteltje, een suikerpot op schoteltje en een sierjardinière op voetjes. Allen gemerkt onderaan.

    Lot de porcelaine de Paris à décors peints à la main, bandes vertes et motifs dorés, composé d'une tasse sur soucoupe, d'un sucrier sur soucoupe et d'une jardinière décorative sur pieds. Le tout marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #568

    Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.

    Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 37,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    Een vaasje en een kannetje van geslepen en rood gedubbeld Boheems kristal.

    Un vase et une verseuse en cristal de Bohême taillé et doublé rouge.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #334
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    “Na de regen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 37/75 buiten de plaat.

    "Après la pluie". Une gravure. Signé et numéroté 37/75 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #257

    Een wandelstok met verrekijker.

    Une canne avec des jumelles.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #553

    Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #599
    R. De Coster

    “Danseres”. Sanguinetekening (43 x 26 cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijst (12 x 40 cm tot.). “Vrouw in gezelschap”, sepiatekening op papier (64 x 50 cm). Alle gesigneerd.

    "Danseur". Dessin sanguin (43 x 26 cm). "Hommes assis". Quatre croquis au crayon dans un cadre (12 x 40 cm à.). « Femme en compagnie », dessin sépia sur papier (64 x 50 cm). Tous signés.
    No longer available
    Dim. 20x50cm 57x40cm 84x68cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #565

    Een zwarte satijnen sjaal met kanten panden bezet met geborduurde bloemen.

    Une écharpe en satin noir avec empiècements en dentelle sertis de fleurs brodées.
    No longer available
    Dim. 280 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #339
    Rafael Gorsen
    Period: °1942

    “Personages”. Twee grafiettekeningen. Gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Personnages". Deux dessins au graphite. Signés et datés '87.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 cm & 27 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #85

    Een opgezette steenmarter in wintervacht.

    Une fouine empaillée en fourrure d'hiver.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.

    Un taureau stylisé en terre vernissée rouge. Années 70.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #676

    Een gedreven koperen godslamp, versierd met vogeltjes.

    Une lampe divine en cuivre martelé, à décor d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. H:100cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More