Similar lots by type
-
#498Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.
Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#477
“Abstracte compositie”. Een modern beeld van wit marmer.
"Composition abstraite". Une statue moderne en marbre blanc.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 1000/1100 -
#425
Drie houten paarden waarvan één op wielen. Indisch werk.
Trois chevaux en bois dont un sur roues. Travail indien.No longer availableDim. H: 11 - 31 cmEstimate: € 50/60 -
#507Pierre LenordezPeriod: 1815 - 1892
“Angelo”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Met losse marmeren sokkel.
"Angelo". Une statue en bronze patiné. Signée. Avec socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 350/550 -
#181
“Marianne”. Een kleine bronzen buste.
"Marianne". Un petit buste en bronze.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/80 -
#634F. Van Baden
“Hertenstier”. Een gesculpteerd houten beeld. Gesigneerd. Lichte schade aan het gewei.
"Cerf". Une statue en bois sculpté. Signée. Légers dommages aux bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#217
“De paardenmenner”. Een gepatineerd zamakken beeld naar Coustou.
"Le dompteur de cheval". Sculpture en zamak patiné d'après Coustou.No longer availableDim. H:54cmEstimate: € 80/100 -
#133
Een paar bronzen paarden. Naar P.J. Mène.
Une paire de chevaux. D’après PJ Mené.No longer availableDim. 31 x 34 x 15 cm & 31 x 36 x 16 cmEstimate: € 200/300 -
#517Kitty
“Hengst”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd. Op losse marmeren sokkel.
"Étalon". Une statue en bronze patiné. Signée. Sur un socle en marbre amovible.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 100/120 -
#128
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200/220 -
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#435
Een bronzen Boeddha.
Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#625
Een indische bronzen bel.
Cloche indienne en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#463
“Koppel”. Een bronzen groep. Achteraan gemerkt.
"Couple". Un groupe en bronze. Marqué au dos.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 100/120 -
#531
Twee geschilderde grote houten beelden.
Deux grandes statues en bois peint.No longer availableDim. h: 78 - 82 cmEstimate: € 350/450 -
#537
“Jachthond met fazant”. Een bronzen beeldje.
"Chien de chasse au faisan". Une statuette en bronze.No longer availableDim. 20,5 x 7 x 13 cmEstimate: € 10/140 -
#165
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#473
Een bronzen wandplaquette met een koe in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Une plaque murale en bronze avec une vache en haut-relief. Vers 1900.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#155
Een paar rijkelijk versierde bronzen vazen.
Une paire de vases en bronze richement décorés.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 2500/2700 -
#198Auguste De WeverPeriod: 1836 - 1910
“Mephisto”. Een bronzen beeldje uit het verhaal van Faust. Op rood marmeren voetstuk.
"Méphisto". Une statuette en bronze de l'histoire de Faust. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#107
Een gepolychromeerd gipsen pierrot met spiegeltje.
Un pierrot en plâtre polychrome avec miroir.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50/80 -
#695
Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.
Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 30/40 -
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000
“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
"Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80/120 -
#458
Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#241Delvaux
Een handtas van bruin leder. Met gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec des signes d'utilisation.No longer availableDim. 18 x 30 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#276
Een metalen lamp met een kap van metaal en glas. In werkende staat met kleine schade aan de fitting.
Une lampe en métal avec un abat-jour en métal et verre. En état de fonctionnement avec des dommages mineurs à la douille.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 40/60 -
#163Hergé
Vier stripalbums.- Les Aventures de Tintin. “Les Bijoux de la Castafiore”. Hardcover na 2003, nieuwstaat.- Les Aventures de Jo, Zette et Jocko. “Le Testament de M. Pump” & “Destination New-York”. Uitgave 1951. Achterflap B5. Zeer goede staat.- We voegen er aan toe: Edgar P. Jacobs, “Le Mystère de la Grande Pyramide”. Tome II. Ed. Lombard 1955. Zeer goede staat, met Kuifjepunt.
Quatre albums de bandes dessinées. - Les Aventures de Tintin. Les Bijoux de la Castafiore. Relié après 2003, état neuf. - Les Aventures de Jo, Zette et Jocko. "Le Testament de M. Pump" & "Destination New York". Édition 1951. Quatrième de couverture B5. Très bonne condition. - Nous ajoutons : Edgar P. Jacobs, « Le Mystère de la Grande Pyramide ». Tom II. Éd. Lombard 1955. Très bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#78
“Danseres”. Een plaasteren groep in art-decostijl met groen patina. Op rood marmeren sokkel.
"Danseuse". Un groupe en plâtre de style Art Déco à patine verte. Sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#555
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.No longer availableDim. Ø 70 cm en Ø 20 cmEstimate: € 150/200 -
#529Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#149Victor Houben
“De schaapherder.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Le berger." Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 100/140 -
#365
Een lot Amerikaanse comics van Batman en the Amazing Spiderman.
Lot de bandes dessinées américaines de Batman et The Amazing Spiderman.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#96
Een commode met een grote en drie kleine lade en een openend blad.
Une commode avec un grand et trois petits tiroirs et un vantail ouvrant.No longer availableDim. 89 x 151 x 53 cmEstimate: € 60/100 -
#40
Een 18 K geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct. en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti d'un diamant taillé en brillant de +- 0,10 ct et de trois rubis d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 1,27 gEstimate: € 100/150 -
#642
Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
Lot de sept tirelires en faïence et étain.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 30/35 -
#672
Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.
Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120