Other lots in this auction
-
#294Val Saint Lambert
Een vaas van groen en kleurloos glas.
Un vase de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#159
“De kruisafneming”. Olieverf op koper. Onderdeel van een kruisweg, omstreeks 1900.
"La Descente de Croix". Huile sur cuivre. Partie d'un chemin de croix, vers 1900.No longer availableDim. 89 x 64 cmEstimate: € 400 / 500 -
#91
Een antieke Jumeau pop met porseleinen hoofdje en met ledematen van papier machée.
Poupée Jumeau ancienne avec tête en porcelaine et membres en papier mâché.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 300 / 340 -
#154
“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.
"Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#480
Een rok en bijpassende bolero van beige satijn versierd met Brusselse naaldkant en met takken en bloemen in gouddraad. XIXe eeuws.
Une jupe et un boléro assortis en satin beige décorés de dentelle de Bruxelles à l'aiguille et de branches et fleurs en fil d'or. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#392
“Geabstraheerd dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Enkele zeer lichte beschadigingen. Draagt apocriefe handtekening.
"Vue abstraite du village". Huile sur toile. Quelques dégâts très légers. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 67 x 83 cmEstimate: € 300 / 500 -
#629
Een decoratieve foto van een paard op plexiglas.
Une photo décorative d'un cheval sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 90 / 120 -
#112Mil. Maeyens
“Zeehaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Port de mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185
Een reeks van elf rodewijn- en twaalf wittewijnglazen van geslepen kleurloos kristal. Vermoedelijk Val Saint Lambert.
Ensemble de onze verres à vin rouge et douze verres à vin blanc en cristal taillé incolore. Vraisemblablement par Val Saint Lambert.No longer availableDim. h: 15,5 & 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#34
Een kleurloos kristallen bonboonière met 835‰ zilveren dekselknop. Tijdperk art deco.
Une bonbonière en cristal incolore avec bouton de couvercle en argent 835‰. Epoque Art Déco.No longer availableDim. H:17cmEstimate: € 40 / 60 -
#455
Een ronde houten tafel in art deco stijl.
Une table ronde en bois de style art déco.No longer availableDim. Ø 59 cmEstimate: € 160 / 180 -
#15
Een oude theaterkijker in lederen etui.
Une vieille jumelle de théâtre dans un étui en cuir.No longer availableDim. H:10cmEstimate: € 35 / 45