Similar lots by type
-
#443
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#161Ons Volk
Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.
Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#668
“Antwerpen 1930. Eenig officieel orgaan van de wereldtentoonstelling voor Coloniën, Zeevaart en Vlaamsche Kunst uitgegeven door Gazet van Antwerpen.”. Gebundelde uitgaven van het weekblad van april tot november 1930 in drie volumes.
« De Gazet van Antwerpen ». Éditions groupées de l'hebdomadaire de l'année 1930 en trois parties.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#638
“La Belgique Illustrée”. Volume 2 en 3. Ed. Bruylant, Brussel
« La Belgique Illustrée ». Tome 2 et 3. Ed. Bruylant, Bruxelles.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#681
“De stad Antwerpen. Een weekblad voor Vlaanderen”. Gebundelde uitgaven van het weekblad uit het jaar 1933 en 1934. Ed. Geïllustreerd Weekblad o.l.v. P.W. Segers en C.P. Ooms.
"De stad Antwerpen". Éditions groupées de l'hebdomadaire de 1933 et 1934.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#324Em. De Cooman
“Villa van de kluizenaar” en “Bruno’s woning”. Twee etsen. Gesigneerd, genummerd 58/100 en 44/100 en gedateerd 1959.
"La Villa de l'Ermite" et "La Résidence de Bruno". Deux gravures. Signé, numéroté 58/100 et 44/100 et daté 1959.No longer availableDim. 18 cm x 26 cm & 26 cm x 18 cmEstimate: € 35/45 -
#395
“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
"Little big redskin,...". Un collage. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#218Ardessa Spain
Een onklaar gemaakt .45 cal. percussiewapen.
Un cal .45 désactivé. Arme à percussion.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 120/200 -
#695
Een theeserviesje van Satsuma-aardewerk, compleet voor vijf personen.
Un service à thé en poterie Satsuma, complet pour cinq personnes.No longer availableDim. H: 5-18cmEstimate: € 40/60 -
#434
“Paardestal.” Potlood op papier. Draagt monogram ghb.
"Écurie pour chevaux." Crayon sur papier. Porte le monogramme ghb.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60/80 -
#649
“Abstract”. Een gekleurde gravure”. Gesigneerd en genummerd 10/100 buiten de plaat.
"Abstrait". Une gravure colorée ». Signée et numéroteé 10/100 hors planche.No longer availableDim. 27,5 x 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#308
Een reeks van vier XIXe eeuwse aardewerken maatbekers met tinnen klep. Drie deksels los.
Un ensemble de quatre mesures en faïence du XIXe siècle avec couvercles en étain. Trois couvercles détachés.No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 50/80 -
#97
Een zilveren milieu-de-table, versierd met strikken en guirlandes, gemerkt met Nederlands gehaltemerk voor 833‰. 40 x 22 cm. Met blauw glazen recipiënt. Op verzilverd metalen spiegel. 52 x 42 cm
Un milieu de table en argent, décoré de noeuds et de guirlandes, marqué de poinçons holandais. 40 x 22 cm Avec récipient en verre bleu. Sur miroir en métal argenté. 52 x 42 cmNo longer availableDim. 1057,90 gram (zilver)Estimate: € 800/1000 -
#242
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100/140 -
#266
Een serie stoelen in Renaissancestijl, bekleed met tapisserie. Acht stoelen, vier armstoelen en twee bankjes.
Série de chaises de style Renaissance, recouvertes de tapisserie. Huit chaises, quatre fauteuils et deux bancs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/50 -
#614Charlotte ReinePeriod: °1954
“Photo de famille” & “Tentation”. Een paar lithografieën. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd XIX/XX en 32/99.
« Photo de famille » & « Tentation ». Une paire de lithographies. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et resp. numérotées XIX/XX et 32/99.No longer availableDim. 65x50 cmEstimate: € 60/100 -
#309
Een spiegel in mahoniehouten lijst met messingen beslag.
Un miroir dans un cadre en acajou avec des montures en laiton.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 35/45