#14“Emblema”. Negen gravures uit Silenus Alcibiadis, Sive Proteus van Jacob Cats. XVIIe eeuws.
#605Een Chinees zwartgelakt bijzettafeltje met glazen blad met verguld geschilderd decor. Krassen aan het glas.
#614Een paar koperen kandelaars.
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
“Bringing in the hay”. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 35 x 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#175Een korte pijp of stummel met een grote porseleinen kop met voorstelling van een diligence in een landschap, metalen deksel, gedraaid houten vochtsluis en steel, deels bekleed met leder. Gedraaid houten mondstuk.
A short pipe or stummel with a large porcelain cup depicting a diligence in a landscape, metal lid, turned wooden moisture lock and stem, partly covered with leather. Turned wooden mouthpiece.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 45 / 65 -
#615Een hallbank van gebeeldhouwd eikenhout in gotische stijl. Rug versierd met vier personages in nissen, koffer versierd met perkamentplooien.
A hall bench in carved oak in Gothic style. Spine decorated with four characters in niches, case decorated with parchment folds.No longer availableDim. 144 x 125 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#26Een paar notenhouten bout de canapé in Regency-stijl. Met klapblaadjes, een lade en met vachette bekleed blad.
A pair of Regency style walnut bouts de canapé. With folding leaves, a drawer and a vachette-lined tray.No longer availableDim. h; (§ CMEstimate: € 50 / 80 -
#591lot van 2 geglazuurd aardewerken kaarsenhouders, vierdelig.
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
"La fontaine". Lithograph with gold paint. Signed and numbered 1/25 outside the plate.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 200 / 220