#620DelvauxEen cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
#496IspahanEen handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#24Een lot van zes Venetiaanse modeprenten. Aquarel op papier. gemonogrammeerd GB.
A lot of six Venetian fashion prints. Watercolour on paper. monogrammed GB.No longer availableDim. + - 20 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#633Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken, vermoedelijk 16e eeuws, bodemvondsten Siegburg.
Lot of 4 glazed earthenware jugs, presumably 16th century, archaeological finds Siegburg.No longer availableDim. 10cm x Ø8cmEstimate: € 120 / 200 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Gevelzicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsel aan de deur rechts onderaan.
#191Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
#667Een paar Chinese, Wen Chang pagode toren, wierookbranders uit speksteen.
#697Vijf karaffen van mondgeblazen glas.
Five decanters of mouth-blown glass.No longer availableDim. H: 24-31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#173Een set van zes zilveren Engelse lepels. In etui. 19de eeuws.
#287LarouiEen set van vier Italiaanse dekselpotten van polychroom aardewerk.
A set of four Italian covered pots made of polychrome earthenware.No longer availableDim. h - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#375Een schomeelstoel van stoomgebogen hout in thonetstijl. Rieten rug en zit.
A rocking chair made of steam-bent wood in Thonet style. Wicker back and seat.No longer availableDim. H:Estimate: € 80 / 120 -
#618Paul Sersté“Moeder en Kind”, beeld geglazuurd keramiek,, gesigneerd “Paul Sersté”.
"Mother and Child", glazed ceramic sculpture, signed "Paul Sersté".No longer availableDim. 60cmEstimate: € 60 / 100