#4Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016“Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.
”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 23 cmEstimate: € 25 / 50 -
#779Een groot lot met 41 diverse albums met chromo’s. Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) enz.
Un grand lot de divers albums à chromos: Meurisse, Jacques, Martougin, Côte d’Or, Victoria, Nestlé, Aiglon, “Bunte Filmbilder”, Rik Van Looy (Fort, Itegem) etc.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#202Een antiek wandtapijt met een voorstelling met o.a. Keizer Lotharius. X
#403Een lot oude apothekerspotten, waarbij vijf porseleinen en één van glas.
#423“Historique du Theatre Royal d’Anvers”. Arthur de Gers. 1914.
#774Carlo TestoreEen viool. In koffer.
#775Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#227Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
#74Victor Hulot“Storm op zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tempête en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 46 cmEstimate: € 100 / 120