Similar lots by type
-
#222Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Huiselijk geluk”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”Bonheur domestique”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 450/550 -
#549Frans Van Kerckhove
“Bloesem”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
”Floraisons”. Huile sur papier. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#45
Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct. en forme de noeud sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 120/160 -
#835Hypolite SebronPeriod: 1801 - 1879
“De rouwende weduwe”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1837
”La veuve en deuil”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1837.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/150 -
#624
Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#569
“Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.
”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 220/260 -
#612
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant quatre sages et un lion. Encre sur papier.No longer availableDim. 108 x 41 cmEstimate: € 60/80 -
#729L. Verheyen
“Begijnhof te Lier”. Gesigneerd.
”Béguinage à Lier”. Signé.No longer availableDim. 67 x 49 cmEstimate: € 70/80 -
#604
“Abstracte vlakkencompositie”. Pastel en aquarel op karton”. Draagt een handtekening ‘Donas’.
”Composition abstraite”. Pastel et aquarelle sur carton. Porte une signature: ‘Donas’.No longer availableDim. 30 x 53 cmEstimate: € 650/700 -
#679Charles Peter Pitt
“Ely Cathedral”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd augustus 1891
”Ely Cathedral”. Aquarelle sur papier. Signée et datée août 1891.No longer availableDim. 34,5 x 23,5 cmEstimate: € 75/100 -
#562Georges DessaucyPeriod: °1954
“Voulant la lune, elle se dessécha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Voulant la lune, elle se dessécha”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#429
“Compositie”. Olieverf op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Huile sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11,5 x 8 cmEstimate: € 100/120 -
#619
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#434
“Compositie”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
”Composition”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#594
“Schöpfung III”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: ‘Molzahn’.
”Shöpfung III”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: ‘Molzahn’.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 500/550 -
#704Albert De Deken
“Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#609Ludo HuysPeriod: 1947 - 2007
“Dialoog” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 07.’92.
”Dialogue”. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 07.’92.No longer availableDim. 43 x 37 cmEstimate: € 220/240 -
#629
Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60/80 -
#524
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: ‘Wigand’.
”Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: ‘Wigand’.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#432Theo WolvecampPeriod: 1925-1992
“Abstract”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#244Jean TimmermansPeriod: 1899 - 1986
“Wandelaars in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Promeneurs et paysage”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 62 cmEstimate: € 100/140 -
#674
“Compositie”. Aquarel op papier”. Draagt handtekening ‘Francis’.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Porte la signature: ‘Francis’.No longer availableDim. 21 x 32,5 cmEstimate: € 120/200 -
#514Antonia GuzmànPeriod: °1954
“La Gran Flecho”. Aquarel op papier. Gesigneerd. 1996.
”La Gran Flecho”. Aquarelle sur papier. Signé. 1996.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#622
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#534Scheerlinck
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Composition abstraite”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#765
Een gefineerd nachtkastje met een deurtje, een lade en een groen marmeren blad (blad gebroken).
Une table de nuit, bois de placage a une porte et un tiroir et une tablette en marbre vert (tablette cassée).No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#245
Een getorste halsketting met roze mineraal.
Une chaîne torsadée avec une minérale rose.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#477Agfa/GevaertPeriod: 1930 - 1970
Een lot van zes foto-camera’s met vijf originele draagtassen:Karat, 2x Isolette, 2x Optima, 1x box. Met een aantal accesoires.
Un lot de six caméras et cinq sacs assortis: Karat, 2x Isolette, 2x Optima 1x box.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#435
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/60 -
#491
Een gele Chinese porseleinen schotel met reparaties.
Un plat en porcelaine de Chine jaune, quelques réparations.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 25/40 -
#265
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Une paire de manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,24 gEstimate: € 280/350 -
#516
Een antieke buffetkast met twee laden boven twee paneeldeuren.
Buffet ancien ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. 92 x 130 x 59 cmEstimate: € 200/240 -
#65
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband.
Un bracelet d’esclave en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,48 gEstimate: € 300/400 -
#46
Een kleine ééndeursvitrine in Régencestijl met een lade boven de deur. Enkele manco’s.
Une petite vitrine à une porte style Régence avec un tiroir au dessus de la porte. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60/100 -
#357
Een vaas van zwart glas met reclame voor ‘Perfect pils’ van brouwerij Het Sas/Ecluse.
Un vase en verre noir, publicité pour ‘Perfect Pils’, brasserie Het Sas/Ecluse.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 32/40 -
#705
Een sobere eikenhouten tafel met tapse poten en met drie laden in de gordel. Blad gebarsten.
Une table en chêne sobre aux pieds fuseaux et un tiroir dans la ceinture. Fissure dans la tablette.No longer availableDim. 118 x 84 cmEstimate: € 60/80