#187Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
#157“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
#241Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
#227“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
#198Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
#197“Baviaan”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
#257“De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
#209Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
#701“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
#168Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.
#208Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
#669“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
#221“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
#171“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
#217Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#188“Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.
#234“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80 / 120
#535Morabito pour hommeTwee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#339René MorrenPeriod: 1868 - 1941“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#769Vier diverse spiegels en een bas-reliëf met het hoofd van Boeddha.
#36BocharaKarpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
#109Roger Baeyens“Nieuwpoort”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
“Nieuport”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1995.No longer availableDim. 46 x 67 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Een bronzen juwelendoosje, versierd met een barok reliëfdecor.
Coffret à bijoux en bronze. Décor baroque en relief.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#331Een Lievevrouwebeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje.
Une statue de la Sainte Marie en ivoire sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#202Piet GillisPeriod: 1887 - 1965“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
#87Een scheepskompas in houten kistje.
Une boussole de bateau dans une petite boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#612Coloma Instituut MechelenEen lange bierfluit in muurhouder.
Longue flûte à bière au support mural.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#104Gilbert Baetslé“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120