Similar lots by type
-
#157
“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50 -
#168
Een paar waterdragers van donkergepatineerd brons.
Deux porteurs d’eau en bronze patiné.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180/240 -
#208
Een vrouwentorso van groengepatineerd brons.
Un torse féminin en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 1400/1600 -
#257
“De bakkersjongen”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“Le jeune boulanger”. Une statuette en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#197
“Baviaan”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Babouin”. Une statue en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1500/2000 -
#701
“Het gevecht”. Een beeldje van bruingepatineerd brons.
“Le combat”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/100 -
#590Lancôme en Lauren Davana
Twee vaporisators eau de toilette van telkens 75 ml, een body lotion en een mousse de parfum een kader en een doos met staaltjes.
Deux flacons d’eau de toilette vaporisateurs de 75 ml, une lotion pour le corps et une mousse de parfum ainsi qu’une boîte d’échantillons.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#171
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Charmeur de serpents”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir d’après une oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 140/180 -
#227
“De wasvrouw”. Een beeldje van zwartgepatineerd brons.
“La laveuse de linge”. Une statue en bronze patiné noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#150
“Strijd tot de dood”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
“Combat jusqu’à la mort”. Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200 -
#193
Een gestileerde zittende kat van donkergepatineerd brons in art decostijl.
Chat assis stylisé en bronze à patine foncée de style art déco.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 750/850 -
#669
“Mussen op een tak”. Een bronzen beeldje.
“Moineaux sur une branche”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40/45 -
#158
Een bruingepatineerd bronzen beeldje in de vorm van een jonge vrouw in art deco-stijl.
Une statuette en bronze patiné brun représentant une jeune femme de style art déco.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#234
“Het Angelus”. Groep met twee personages van zamak.
“l’Angélus”. Un groupe de deux personnages en régule.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 80/120 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#187
Een gestileerde olifant van bruingepatineerd brons op een marmeren voet.
Un éléphant stylisé en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150/200 -
#188
“Vrouw op paard”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een arduinen voetstuk naar een werk van Fernando Botero.
“Femme sur cheval”. Une statue en bronze patiné sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Fernando Botero.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 180/240 -
#191
“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mène.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 750/1000 -
#209
Een jachthond van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mène.
Un chien de chasse en bronze patiné, d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#221
“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200 -
#177
“Lopende panter”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Panthère en mouvement”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 280/320 -
#217
Ruiter te paard van polychroom brons.
Jockey à cheval en bronze polychrome.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200/300 -
#247
Bronzen paardenkop op en voetstuk met ringen en een haak voor de weitas en het getuig.
Une tête de cheval en bronze sur pied avec des anneaux en crochet pour gibecière et carrosse.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#728
Een lampje van ivoor met een gesculpteerd decor van olifanten.
Une lampe en ivoire, décor d’éléphants sculptés.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/70 -
#340Michael Kors
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#553
Een buikvaasje van Chinees meerkleurig porcelein, decor van pauw en bloemen, afgewerkt met goudverf. Onderaan gemerkt.
Un petit vase pansu en porcelaine chinoise polychrome, décor de paon et de fleurs, finition dorée. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 180/220 -
#322J.A. Greven e.a.
“Drie landschappen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Trois paysages”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 60/70 -
#11
Een lot koper en brons, bestaande uit twee lantaarns (waarvan één zwaar beschadigd), een ciborie, een koehoorn, gedragen door een kindje, een geëmailleerd bord, een vaatje met kraantje, enz.
Lot d’objets en cuivre et en bronze comprenant deux lanternes (dont une abîmée), un ciboire, une corne de vache portée par une statuette d’un enfant, une assiette émaillée, un petit fût au robinet etc.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#518
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#515
Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#710
Een rond nachtkastje in Empirestijl met één deur en een marmeren blad
Une table de chevet ronde style Empire à une porte et tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#44Cor Van Reken
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120/200 -
#613
Een diep bord van blauwe en wit Chinees porselein met een decor van planten. Onderaan gemerkt.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine blanche et bleue, décor de plantes. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 100/120 -
#423
Vijf diverse borden van Chinees porselein. XVIIIe eeuw. Diverse haarscheuren.
Cinq assiettes en porcelaine Chinoise. XVIIIième siècle. Plusieurs cheveux.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#327Capodimonte
“Studerende jonge vrouw”. Een groep van gepolychromeerd en verguld porselein op een geelkoperen voet met een hemel met glazen kraaltjes en een lampje. Onderaan gemerkt.
“Jeune étudiante”. Un groupe en porcelaine polychrome et dorée sur socle en cuivre jaune avec un ciel avec perles en verre et une lampe. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200/300