#650MoriEen handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#783ChristofleEen modern bestek van verzilverd metaal, totaal 78-delig. Gemerkt.
#464“Personages in arrenslee”. Een met gouache opgehoogde potloodtekening. Draagt handtekening links onder.
#505Een Volksontvanger VE301W, fabricage Radio-Funk-Werkstätten. Liniaire schaal. Bouwjaar 1933. Beschadiging aan kast, links onder.
#285Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale smaragd van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une émeraude de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 4,46 gEstimate: € 400 / 500 -
#40Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 350 / 450 -
#601Een paar kandelaars bestaande uit twee langhalsvazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en goud. Bovenaan telkens negen vergulde koperen lichtpunten in de vorm van bloeiende twijgen. Op een bronzen Napoléon III voetstuk. Canton, XIXde eeuw.
Paire de candélabres comprenant deux vases aux longs cols en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif floral en vert, rose et or. Le dessus chaque fois à neuf bras de lumière formant des branches fleuries. Sur une base de style Napoléon III en bronze. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 2500 / 3500 -
#87Een meisjesbuste van diverse soorten albast op zwart marmeren sokkel. Niet gesigneerd.
#336Een antieke houten karnton.
Baratte ancienne en bois.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 50 / 60 -
#82Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Kruik met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cruche aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 70,5 cmEstimate: € 100 / 120