#103
Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
#190
#48
Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
#133Villeroy & Boch Milano
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
Place a bid ›Estimate: € 250 / 350 -
#71William Hutton & Sons
Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
#107
Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
Place a bid ›Estimate: € 150 / 250 -
#312Emiel De LentdeckerPeriod: 1901-1990
“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#141
Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.