#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#797Een paar stenen leeuwen.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#787Een sobere houten hallbank.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#798Een paar natuurstenen honden.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850 / 950
#689HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#239“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#89Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981Een collectie grafisch werk. Twee etsen met zichten op Sint-Anneke en 7 kleine etsen met personages. Alle buiten de plaat genummerd of getiteld en gesigneerd. 1 ruitje gebroken.
Collection de gravures. Deux eaux-fortes avec vues de Sint-Anneke et 7 petites eaux-fortes aux personnages. Signées, intitulées ou numérotées hors planches. 1 verre cassé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#437Twee astrolabia met sterrenbeelden, waarbij één van koper en één van hout. De laatste beschadigd.
Deux astrolabes aux signes du zodiaque dont un en cuivre, l’autre en bois. Ce dernier à dégât.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#666Een tweeledige broodkast van donker eikenhout. De bovenkast met gedraaide spijlen en een centraal deurtje met een bloemenmotief. De onderkast met twee laden en een legplank. Voluutpoten.
Panetière à deux corps en chêne foncé. Le dessus consiste de barres tournées et une petite porte centrale décorée d’une corbeille de fleurs. Le dessous à deux tiroirs et étagère. Pieds volutes.No longer availableDim. 201 x 110 cmEstimate: € 300 / 500 -
#779Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
#8Een lot van negen schildvormige glasraampjes in diverse kleuren.
Lot de neuf petit vitraux en forme d’écusson. Différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80