Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Armstoel Lodewijk XV stijl met rieten rug en met fluwelen kussens.

Armstoel Lodewijk XV stijl met rieten rug en met fluwelen kussens.

Fauteuil de style Louis XV à dossier en osier et aux coussins en velours.
Dim. H - 95 cm
SKU: 2210190046.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 35 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #109
    de Langhe

    Portretten van een edel koppel. Olieverf op doek. Het vrouwenportret zwaar beschadigd. Gesigneerd en gedateerd 1836 & 1837.

    Portraits d’un couple noble. Huile sur toile. Le portrait de femme à dégâts importants. Signées et datées 1836 & 1837.
    No longer available
    Dim. 93 x 75 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #720

    Een 18 karaats geel gouden ring.

    Une bague en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,95 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #365
    Pazuki London

    Drie verschillende sjaals van wol, rayon en zijde, één ervan bezet met pailletten.

    Trois châles différents en laine, rayon et soie, dont un muni de paillettes.
    No longer available
    Dim. 160 x 25 en 140 x 22 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #707

    Een lot van zes hoornvazen van Brussels porselein, waarbij twee paar en twee enkele. Eind XIXe eeuw. De grootste met kleine schilfer.

    Une série de six cornets en porcelaine de Bruxelles, dont deux paires et deux seuls. Fin XIXème siècle. Le plus grand avec un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488

    Vaasje van beschilderd en geslepen rood en wit glas.

    Un vase en verre taillé rouge et blanc peint.
    No longer available
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #92

    “Réception du Roi a la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Twee XIXe eeuwse lithografieën.

    “Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #424
    Bruno Dijckmans
    Period: 1920-1998

    “Changeons de Planète”. Litho. Gesigneerd en genummerd 32/50.

    ”Changeons de Planète”. Une lithographie. Signée et numérotée 32/50.
    No longer available
    Dim. 48 x 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #725
    Longchamp

    Twee dezelfde handtasjes, een licht bruin en een zwart.

    Deux petits sacs à main semblables, un brun clair, l’autre noir.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #692

    Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.

    Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeurscredenza in Renaissancestijl.

    Crédence à deux portes en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 175 x 160 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #249

    Een uit twaalf tegels opgebouwde zonnewijzer in houten kader. Vermoedelijk Portugees.

    Douze carreaux formant cadran solaire dans un cadre en bois. Probablement portugais.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #177

    Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.

    Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More