#474Keith HaringEen litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.
A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.No longer availableDim. 45 x 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#361Kundo electronicEen vintage KUNDO Electronic klok. Messing kast met glas. Kieninger & Obergfell, Made in Western-Germany.
#182Shen Quan - 沈銓Period: 1662-1722“And thou receivest every heavenly favour - 受天百禄”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met lente landschap en herten. Zegels “Shen Quan - 沈銓之印” en “Nam Ping Kangxi - 南蘋”. Draagt datum zomer 1666.
"And thou receivest every heavenly favor - 受天百禄". A Chinese painting on silk depicting a spring landscape and deer. Seals "Shen Quan - 沈銓之印" and "Nam Ping Kangxi - 南蘋". Dated summer 1666.No longer availableDim. 192 x 122cmEstimate: € 15000 / 20000 -
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#487Een Chinees blauw witte porseleinen vaas. Op sokkel.
#471Twee Oost-Afrikaanse beeldjes van brons.
Two bronze figures. East Africa.No longer availableDim. h: 21 - 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
#488Een Zuid-Amerikaanse terracotta kruik met decor van geometrische figuren.
A South American terracotta jug with decorative geometric patterns.No longer availableDim. h 35 cm, Ø 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
'Harbor view', oil on canvas, signed B. Siereveld.No longer availableDim. h 60 x b 50 cmEstimate: € 100 / 200