#608Een masker van gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
#566HamadanEen handgeknoopt Oosters loper van wol met een geometrisch motief.
#296Een lot van 6 Louis XVI stijl stoelen. Ecru gepatineerd met groene velour zitting en cannage rug.
A set of 6 Louis XVI style chairs. Ecru patina with green velvet seat and cane back.No longer availableDim. 92 x 48 x 45cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Pieter Gorus‘De Boskapel’, olieverf op doek, gesigneerd Pieter Gorus.
"The Forest Chapel," oil on canvas, signed by Pieter Gorus.No longer availableDim. h 80 x b 90 cmEstimate: € 280 / 350 -
#146Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deurs boven en onderaan.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors on top and bottom.No longer availableDim. 218 x 110 x 53cmEstimate: € 75 / 150 -
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#515Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
A set of 3 Italian side tables in plastic, with a green and gold patina.No longer availableDim. 57 x 55 x 35 cmEstimate: € 60 / 80