#666Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#42“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
"Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".No longer availableDim. 43 x 54cmEstimate: € 50 / 100 -
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#325Een antieke massief houten koffer.
#229Alfred OstPeriod: 1884 - 1945‘Kerkgangers’, inkt op papier, Alfred Ost.
#167P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#273Een Kuifje verzameling album 1946.
A Tintin collection album 1946.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#33Een volledig bestek voor 12 personen, verzilverd metaal, Russische merken. Bestaande uit 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 grote vorken, 12 kleine vorken,12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en een pollepel.
A complete set of silver-plated tableware for 12 people, with Russian marks. Includes 12 large knives, 12 small knives, 12 large forks, 12 small forks, 12 large spoons, 12 small spoons, 12 teaspoons, and a ladle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120