#522Raymond De Baux“Veehoeder en zijn kudde in een uitgestrekt valleilandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1848.
#626Een eikenhouten commode met 3 laden.
#285Een lot van 5 porseleinen Napoleontische beeldjes, bestaande uit Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat met schilfer en pluim hoofdeksel manco.
A lot of 5 porcelain Napoleonic figurines, consisting of Ney, Mortier, Exelmans, Cannes. Murat with chipped and missing feathered headgear.No longer availableDim. 25cmEstimate: € 100 / 120 -
#426KirmanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#548Een paar girandoles met 6 lichtpunten en kristal glazen versieringen.
#76Een piëdestal in goudkleurig metaal met twee onyx bladen in Louis XV-stijl.
#371Een vintage aardewerken vaas. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk AMC.
A vintage earthenware vase. Marked at the bottom. Presumably AMC.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 35 / 70 -
#459“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#52Karel BiddelooEen lot van 3 striptekeningen op papier met Rode Ridder thema, waarvan de grootste 39 x 27cm. Gesigneerd.
A lot of 3 comic drawings on paper with Reode Ridder theme, the largest being 39 x 27cm. Signed.No longer availableEstimate: € 75 / 125