Other lots in this auction
-
#729
Een lange Engelse salontafel op wieltjes met gevacheteerd blad.
Une table de salon longue anglaise sur roulettes et tablette en vachette.No longer availableDim. 120 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#5
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de deux petits diamants.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 100 / 150 -
#688
Een staande klok met blauwgepatineerde houten kast en versierd met bloemen en vlinders.
Horloge de vestibule à gaine peinte en bleu et décorée de fleurs et de papillons.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 150 / 200 -
#190
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 1,05 gEstimate: € 400 / 500 -
#185
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct.
Un bracelet esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 8,86 gEstimate: € 800 / 1000 -
#168
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis onder een koepel.
Une réplique d’une pièce de maître en acajou sous forme de cage d’escalier sous une coupelle.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 220 / 300 -
#424
“Herenportret” en “De atelierwerker”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 11/30 et 15/20.
“Portrait d’homme” et “L’atelier”. Deux eaux-fortes. Signées hors planche et numérotées respectivement 11/30 et 15/20.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#613
Een gefineerde commode in transitionstijl met vier laden en een marmeren blad en met inlegwerk op de stijlen.
Commode en bois de placage de style transition ouvrant à quatre tiroirs et à tablette en marbre. Montants incrustés.No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550
Een speeltafel met gedraaide poten en een draaiend en openklapbaar blad.
Une table de jeu à pieds tournés et tablette tournante et rabattable.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 60 / 100 -
#226
Een gebeeldhouwd eikenhouten archiefmeubel in Renaissancestijl met zestien uitneembare, met kalfsleder beklede archiefdozen.
Un meuble d’archives en chêne, style Renaissance à seize boîtes amovibles à revêtement de vachette.No longer availableDim. 184 x 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#509
“Abstracte compositie met engel”. Pastel op papier. Russische school. Draagt monogram. Met toeschrijving achteraan.
”Composition abstraite et ange”. Pastel sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme. Dédicace au dos.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#88
Vier ingelijste Delftse aardewerken tegels met blauwe en witte decors van zeilboten en andere.
Quatre carreaux de Delft encadrés, décors bleu et blanc de voiliers.No longer availableDim. 17 x 17cm x 4.Estimate: € 100 / 150