Other lots in this auction
-
#838Een paar flesvazen van Chinees porselein met een decor van vogels, bloesems en landschappen in cartouches op een rode fond, versierd met bloemen. Stoppen intact. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases gourde en porcelaine de Chine, décor d’oiseaux, floraisons et paysages en cartouche sur fond rouge et fleurs. Bouchons intacts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#350Dinh VanEen te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#524Nora Verbeek“Back to Stonehenge”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2009 en genummerd 5/8 buiten de plaat.
”Back to Stonehenge”. Une eau-forte. Signée, datée 2009 et numérotée hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#154“Wandelaars in een besneeuwd bos”. Olieverf op doek. XIXde eeuw. Zonder signatuur. Kleine perforatie bovenaan.
”Promeneurs dans un bois sous la neige”. Huile sur toile. Pas de signature. Petite perforation au dessus.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#814SeranoEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#620Vier gezwarte perenhouten tabaksdoosjes, waarvan drie met een deksel bekleed met bruin schildpad. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage.
Quatre petites tabatières en poirier noirci dont trois ont le couvercle couvert d’écaille brune. Epoque Napoléon III. Quelques usures.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#233Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#801Een lot van 37 strips met onder andere strips van de Ketnetseries ‘Basta’, ‘W817’ en ‘Spring, een Album van Gaston en Leo, vijf heruitgaven uit de ‘Fenix collectie’, twee oude albums van ‘Pilot Storm’, ‘Urbanus’, enz.
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#809René Carcan“Pluie rythmée”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. 13/15 buiten de plaat.
”Pluie rythmée”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 13/15 hors planche.No longer availableDim. 54 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#341Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.
Un lot en relation avec D-Day, comprenant deux livres, trois journaux d’Anvers, une cuillère de l’armée américaine et un billet de banque italien des alliés.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#317Een vol messingen scheepslog op mahoniehouten voet.
Un log marin en laiton plein sur pied en acajou.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#713Een plaasteren beeld naar voorbeeld uit de klassieke oudheid.
Une statue en plâtre classique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100

