#16Il BisonteVijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
#696HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 100 / 150 -
#154“Wandelaars in een besneeuwd bos”. Olieverf op doek. XIXde eeuw. Zonder signatuur. Kleine perforatie bovenaan.
”Promeneurs dans un bois sous la neige”. Huile sur toile. Pas de signature. Petite perforation au dessus.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#423Een messingen schemerlamp.
Une lampe en laiton.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 20 / 25 -
#820MärklinVijf goederenwagons.
Cinq wagons de marchandise.No longer availableEstimate: € 28 / 30 -
#886I GiuzziniEen Italiaanse designlamp van kuststof en chroom. Gemerkt.
#506MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#537Een witgepatineerd olifantenmasker. Azië.
Un masque éléphant à patine blanche. Asie.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 60 / 80 -
#465Een plaasteren zuil.
Une colonne en plâtre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 40 / 60 -
#782Een aantal aquarellen met als onderwerp “ het ballet”.
Quelques aquarelles. Sujet: Le ballet.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#650Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. 88 x 130 x 66 cmEstimate: € 120 / 200