#188Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
#665Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
#197Vergulde pendule versierd met een allegorie op de visvangst. Omstreeks 1880. Met sleutel en slinger.
#548Een vierkante vaas van Chinees porselein.
#463Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#897Een messingen olielampje.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#260Dinh VanEen lederen halssnoer in originele doos.
#228“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500 / 1800