Other lots in this auction
-
#727Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
Deux icônes à images de la Mère de Dieu de Vladimir et de Kazan.No longer availableDim. 32 x 25 & 22 x 18 cEstimate: € 120 / 200 -
#785Drie gigognetafels met gecanneleerd blad onder glas.
Trois tables gigognes, tablettes cannelées sous verre.No longer availableDim. h: 48 cm; b: 61cmEstimate: € 40 / 60 -
#70Een 18 karaats roze gouden ring in de vorm van een slang bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or rose 18 ct en forme de serpent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 12,94 gEstimate: € 800 / 900 -
#834Een gedeelte servies van Boch, bestaande uit enkele ovale schotels, een theepot, twee sauskommen, drie diepe borden en een pollepel. Onderaan gemerkt. We voegen er acht keukenpotten en een olie en een azijnflesje, eveneens met een immortelle-de-Saxedecor aan toe.
Une partie d’un service de table Boch, comprenant quelques plats, une théière, deux saucières, trois assiettes profondes et une louche. Marque sous la base. Nous ajoutons huit pots de cuisine, une bouteille à huile et une bouteille à vinaigre à décor à l’immortelle-de-Saxe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#203Andrei MedinskiPeriod: °1948“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 350 / 400 -
#704Ryusai (Hiroshige)“Kruipend door een boomstam”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Rampant dans un tronc”. Une gravure sur bois japonaise. Signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 12,5 x 18,3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#335Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#138“Zittend naakt”. Metaal en gips.
”Nu assis”. Métal et plâtre.No longer availableDim. h: 29,5cmEstimate: € 100 / 150 -
#4J. Vermoelen“Driemaster”. Olieverf op paneel. Achteraan gemerkt en gedateerd 1982.
”Trois-mâts”. Huile sur panneau. Marque au dos et daté 1982.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#22“Pavillons arborés à la mer par la plûpart des nations”. Een handgekleurde gravure door D. Derveaux.
”Pavillons arborés à la mer par la plupart des nations”. Une gravure peint à la main par D. Derveaux.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#864Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.
Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 23 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#847“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van meerkleurig porselein.
”Couple en musique”. Une paire de statues en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50

