Other lots in this auction
-
#450“Seoul 1988”. Een zilveren munt 925 ‰. we voegen er drie verschillende herenhorloges met lederen polsband en twee vergulde wekkers in Gucci bakje aan toe.
”Seoul 1988”. Une pièce en argent 925 ‰. Nous ajoutons trois montres pour homme à bracelets en cuir et deux réveils Gucci.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#521Twee ivoren netsukés. “Onsterfelijken”. Onderaan gemerkt.
Deux netsukes en ivoire. “Les immortels”. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 120 / 130 -
#403Een gebeeldhouwd houten boekenstandaard in renaissancestijl. XIXe eeuw.
Un porte-livre en bois sculpté, style Renaissance. XIXème siècle.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#758“Sint-Joris” en een vier-heiligen-icoon met Maria, Christus Pantocrator, Sint-Nicolaas. Twee Griekse iconen met heiligenvoorstellingen.
Deux icônes à représentations de Saints: Saint-Georges et Quatre Saints dont Marie, le Christ Pantocrator et Saint-Nicolas. Travail grec.No longer availableDim. 27 x 21 & 33 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#142Van der Meersch“Winters rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#695Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#713Een plaasteren beeld naar voorbeeld uit de klassieke oudheid.
Une statue en plâtre classique.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#491Een antiek Japans juwelenkistje van gelakt hout met uitklapbaar spiegeltje.
Un coffret à bijoux japonais en bois laqué et miroir rabattable.No longer availableDim. 16 x 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#728Een paar verguld bronzen plaquettes met clasicistische reliëfdecors.
Une paire de plaquettes en bronze, décors classiques en relief.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 100 / 140 -
#502Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#802“Le Peintre et ses symboles”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Le Peintre et ses symboles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 99 x 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200

