#546Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200 / 300 -
#750Drie gigognetafeltjes van witgepatineerd hout met glazen blad.
Trois tables gigognes en bois à patine blanche et tablette en verre.No longer availableDim. b: 39 - 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#821Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.
#592Utagawa Hiroshige“Okitsu Rivier. Een van de 38 staties van de Tokaido”. XIXde eeuw.
”La rivière Okitsu.” Une pièce de la série de 38 de Tokaido. XIXième siècle.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 500 / 800 -
#212“Landschap naar de XVIIde eeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’après le XVIIième siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 140 cmEstimate: € 280 / 340 -
#468Een reiswekkertje.
#785Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.
Une carpette orientale en laine faite main. Usures.No longer availableDim. 168 x 133 cmEstimate: € 30 / 40 -
#756Een eikenhouten rolwagentje in twee niveaus met getorste stijlen.
#412Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120 / 180 -
#202Firmin ***“Bij de waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan en bijschrift ‘Anvers’. Vernis op te frissen. XIXe eeuw.
”Visite à la diseuse de bonne aventure”. Huile sur panneau. Signature à droite en dessous et écriture “Anvers”. Vernis à rafraîchir.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 300 / 500 -
#731Twee Thaise Boeddhahoofdjes van brons op een houten sokkeltje.
Deux têtes de Bouddha en bronze sur socles en bois. Thaïs.No longer availableDim. h: 17 & 19 cmEstimate: € 120 / 200