#294
#388Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#535
“Moeder en kind”. Een houten beeld.
#493
Een Chinese wijze op ezel in Blanc de Chine.
#4
Een theaterkijker van messing en parelmoer. In een houten kistje.
#98
Een lot van 23 Delftse tegels met blauw en witte decors, één gepolychromeerd. XVIIIe en XIXe eeuw.
Un lot de 23 carreaux de Delft, décor bleu et blanc, un carrelage polychrome. XVIII et XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#293
Een adelaar van zamak op steen naar een werk van P. Cartier.
#310
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen versierd met bolletjes.
#317
Een messingen vuurkorf met bronzen haardijzer. Gedateerd 1774.
#503
Een Chinese bloempot op sokkel.
#611
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
#20
Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met een camee.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150 / 200