#590Lantaarn van brons en glas.
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#233Metalen kerstboom.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#601Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#637Bulldog van composiet.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
Une paire de candélabres murales en forme de ballon.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 70 / 100
#449Een kunstboek. “Pre-Columbiaans Amerika”. 1973.
#250Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 6,44 gEstimate: € 900 / 1000 -
#392Een barokke kerkkandelaar van verzilverd metaal.
#15Een lot van dertien verschillende horloges met lederen polsband.
#727Een driedelige schrijfset van bruingepatineerd brons. Gesigneerd ‘Lucas’.
Un ensemble d'écriture en bronze à patine brune. Signé: Lucas.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
Un lot d'objets en étain dont un seau à glace avec décoration de plantes, un bol, trois verseuses et un petit chandelier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#554“Meisje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Somville. Kleine beschadiging.
"Fillette". Techniques mixtes. Porte une signature: Somville. Petits dégâts.No longer availableDim. 37 x 25,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744Frans HensPeriod: 1856-1928“Hoeve”. Ets. Gesigneerd en genummerd 94/100 buiten de plaat.
"Fermette". Une eau-forte. Signée et numérotée 94/100 hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#106Een barmeubel in barokke en gotische stijl van gebeeldhouwd eikenhout klapblad en een open onderstel.
Un meuble de bar de style gothique et baroque en chêne sculpté. Tablette abattante et console du meuble ouverte.No longer availableDim. H. 115 cmEstimate: € 200 / 300 -
#780Een XIXe eeuws spinnewiel.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30