Other lots in this auction
-
#508
Een lot van drie zittende Boeddha’s van brons.
Lot de trois Bouddhas assis en bronze.No longer availableDim. h: 9 & 20 cmEstimate: € 60/100 -
#401
Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.
Lot de quatre animaux en peluche anciens comprenant deux chiens, un cheval et un singe.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#706
Een bijzettafeltje model (E1027) van chroom en glas naar ontwerp van Eileen Gray.
Table d’appoint modèle E1027 en chrome et verre d’après un modèle par Eileen Gray.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#340
Twee 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
Deux chevalières en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 200/250 -
#503Steiff
Twee reclamepanelen in email.
Deux panneaux publicitaires en émail.No longer availableDim. L. 40 - 48 cmEstimate: € 40/50 -
#239
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 120/180 -
#233A. Lanternier & C°, Limoges
Een eetservies van porselein met een polychrome en vergulde guirlanderand. Bestaande uit 35 grote platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 2 + 1 ronde schalen, 2 +1 ovale schalen, 1 slakom, 2 broodschaaltjes, 2 groenteschalen, 2 sauskommen en 1 soepterrine. Limoges, jaren 1920. Onderaan gemerkt. 73 stuks.
Service à dîner en porcelaine à décor polychrome et doré de guirlandes. Comprenant 35 grandes assiettes plates, 12 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 2 + 1 plats ronds, 2 + 1 plats ovales, 1 saladier, 2 panetiers, 2 légumiers, 2 saucières et une soupière/No longer availableEstimate: € 200/240 -
#316
Een gebeeldhouwd eikenhouten buffetkast met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet en chêne sculpté, le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 90 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#342
Een gesneden ivoren corpus. XIXde eeuw.
Corpus Christi en ivoire taillé. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 120/200 -
#846
Een handgeknoopte wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 304 x 73 cmEstimate: € 80/120 -
#24
Een set van 6 theelepeltjes van sterling zilver (925‰) en email in diverse kleuren. Deens werk. In etui.
Série de six cuillères à thé en argent sterling massif (925 ‰) et émail de couleurs différentes. Travail danois. Dans leur cassette.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#570
“Space age lamp”. van oranje kunststof en metaal.
“Space age lamp” en plastiqe et métal.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 60/80