#451
#675
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#309Edmond Van DoorenPeriod: 1896-1965
#50
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,45 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 400 / 500 -
#349
Een paar vernikkeld koperen kerkkandelaars in barokke stijl.
#621
#93
Un samovar électrique doré et polychrome peint à la main, de Tula. Daté 1991.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#71
Een klokstel uit onyx en marmer, art deco stijl.
#288
Een lot van acht antieke aardewerken tegeltjes met diverse decors.
#165
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants et de rubis d'un poids combiné de 0,28 ct.No longer availableDim. 0,77 gEstimate: € 200 / 250