Other lots in this auction
-
#44
“Parties de la maison Hilwerve.” XVIIde eeuwse gravure van de tuin van het Rubenshuis. Schade en restauratie.
”Parties de la maison Hilwerve”. Une gravure du XVIIème siècle représentant le jardin de la maison Rubens. Dégâts et restaurationsNo longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#753
Een oude officierssabel in schede. Het handvat versierd met een messingen leeuwenkopje.
Sabre d’officier ancien dans son fourreau. Manche décorée d’une tête de lion en laiton.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#474
“Rubensjaar - Laatste Oordeel” Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘77 en genummerd 2/10 buiten de plaat.
”Année Rubens - Dernier Jugement”. Une lithographie. Signée et datée ‘77 et numérotée 2/10 hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 27 cmEstimate: € 25/40 -
#461
Beeldje van een boer. Satsuma porselein.
Une statue représentant un fermier en porcelaine Satsuma.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 40/60 -
#478
Een Chinese bronzen koro met een opengewerkt deksel, versierd met vogels en bloemen, getooid door een draak? De handvatten eveneens in de vorm van draken en het geheel gedragen door drie kraanvogels op leliebladeren. Gemerkt onderaan.
Un koro en bronze chinois avec couvercle ajouré, décor de fleurs et d’oiseaux et d’un dragon. Les manches sont en forme de dragons et le tout porté par trois grues sur des feuilles de lotus. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#607Muller frères, Lunneville
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 400/420 -
#335
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120/200 -
#38
Een gevarieerd lot antiek tin, bestaande uit maatbekers en peperstrooiers. 16 stuks
Un lot d’étain antique, comprenant des poivriers et mesures. 16 pièces.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#3
Een lot religieuze voorwerpen van messing, waaronder een kruisbeeld, een wijwatervat, een wierookbrander, een godslamp, enz.
Un lot d’objets religieux en laiton, dont un crucifix, un bénitier, un encensoir, une lampe de sanctuaire, etc...No longer availableEstimate: € 20/25 -
#450Hummel
Een lot van tien kleine porseleinen beeldjes. Onderaan gemarkeerd ‘ M.I. Hummel club”.
Un lot de dix petites statues en porcelaine. Marque sous la base: ‘M.I. Hummel club’.No longer availableDim. H: 10 cmEstimate: € 120/140 -
#385
Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. Ø 40 cm h: 52 cmEstimate: € 50/70 -
#444
Een Chinees ontwerp voor een waaier met een handgeschilderd decor van vruchten.
Un projet chinois pour un éventail, décor de fruits peint à la main.No longer availableDim. 52 x 24 cmEstimate: € 100/120