Similar lots by type
-
#105
Een paar schotels van Delfts aardewerk met meerkleurige decor van bloemen en vogels bij een vijver.
Une paire de plats en faïence de Delft à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux au bord d'un étang.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 220/360 -
#361
Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20/30 -
#611
Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#238Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Au revoir”. Een gepatineerd beeld van terracotta. Gemonogrammeerd.
"Au revoir". Une statue en terre cuite patinée. Monogrammé.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#308
Een reeks van vier XIXe eeuwse aardewerken maatbekers met tinnen klep. Drie deksels los.
Un ensemble de quatre mesures en faïence du XIXe siècle avec couvercles en étain. Trois couvercles détachés.No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 50/80 -
#368José Alvaro
Een meerkleurig Portugees aardwerken sierbord met kreeft en mosselen in hoogreliëf. Achteraan gemerkt.
Assiette décorative en faïence portugaise multicolore avec homard et moules en haut relief. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø: 31cmEstimate: € 40/50 -
#98
Een paar diepe aardewerken schotels met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Gemerkt van de Klaauw. XVIIIe eeuw.
Paire de plats creux en faïence à décor bleu sur blanc de vases fleuris. Marqué de la Griffe. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 240/300 -
#378Friedrich Goldscheider
Een tijger van geglazuurd Oostenrijks aardewerk. Gemerkt.
Un tigre de poterie autrichienne émaillée. Marqué.No longer availableDim. H: 20cmEstimate: € 60/100 -
#47
Een aardewerken vaas en diepe schotel met celadonkleurig glazuur en de laatste met blauwgrijs decor.
Vase et plat creux en faïence à glaçure céladon et ce dernier à décor bleu-gris.No longer availableDim. h: 32 cm & Ø 27 cmEstimate: € 50/80 -
#281
Een paar blauw en witte borden van Delfts porselein met gele rand. XVIIIde eeuw. Gemerkt van De Porceleyne Byl.
Paire d'assiettes en porcelaine de Delft bleu et blanc à bord jaune. XVIIIème siècle. Marqué par De Porceleyne Byl.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 75/100 -
#83
Een arend van gepatineerd terracotta op zwart marmeren voetstuk.
Un aigle en terre cuite patinée sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/120 -
#298
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#48
Een grote sierschotel van Delfts aardewerk met blauw op wit decor. Naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un grand plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc. Après l'exemple du 17ème siècle.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 35/45 -
#618Keramis
Een art deco aardewerken vaas met bloemendecor. Vormnummer 626.
Un vase art déco en faïence à décor floral. Forme numéro 626.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 75/90 -
#502Boch Frères Keramis - La Louvière
Een uitgebreid aardewerken eetservies met decor ‘Dordrecht’, bestaande uit 17 diepe borden, 12 grote borden, 12 kleine borden, 12 kopjes en onderbordjes, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje, een diepe schaal, drie schotels in verschikkende groottes, een fruitschaal, een sauskom en een grote en een kleine terrine. Onderaan gemerkt.
Un vaste service de table en faïence à décor "Dordrecht", composé de 17 assiettes creuses, 12 grandes assiettes, 12 petites assiettes, 12 tasses et soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un bol profond, trois soucoupes de différentes tailles , un bol à fruits , un bol à sauce et une grande et une petite terrine. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#375Royal Boch
“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#509
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#349
Een Duits theeserviesje met blauw decor en zilver. Compleet voor zes personen.
Un service à thé allemand avec décoration bleue et de l'argent. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#385Royal Boch
“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 45/55 -
#311
Een antieke geglazuurd aardewerken tegel met een leeuw in het decor.
Un carreau ancien en faïence vernissée avec un lion dans le décor.No longer availableDim. 14 x 14 cmEstimate: € 30/35 -
#653
Een schaal van geglazuurd terracotta met bladerdecor. Onderaan gesigneerd.
Un bol en terre cuite vernissée à décor de feuilles. Signé en bas.No longer availableDim. 8 x 28 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#207
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 180/220 -
#658Agnes Van Hee
Een op een Afrikaanse zaadlob geïnspireerd modern aardewerken kunstwerk.
Un cotylédon africain a inspiré une œuvre d'art moderne en faïence.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40/50 -
#223Ram, Arnhem
Een grote aardewerken schotel met blauw op wit decor van bloemen en een vogel. Achteraan gemerkt.
Un grand plat en faïence à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau. Marqué au dos.No longer availableDim. Ø 54 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#628
Een zwartgelakt houten humidor.
Une cave à cigares en bois laqué noir.No longer availableDim. 14 x 37 x 23 cmEstimate: € 50/70 -
#179
Een opgezetten reeënkop op houten muurplaat.
Une tête de chevreuil empaillée sur une plaque murale en bois.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40/60 -
#68
Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 80/120 -
#232E. Rivarol
“Grootvader en kleindochter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Grand-père et petite-fille ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90Estimate: € 120/200 -
#362Daum, France
Een eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.
Un canard et un écureuil de cristal incolore.No longer availableDim. h: 16 & 19 cmEstimate: € 45/55 -
#550Optima, Swiss Made
Quartz horloge van verguld metaal, bezet met 160 kleine diamantjes, samen 0,95 ct. Als nieuw, met etui en certificaten.
Montre à quartz en métal plaqué or, sertie de 160 petits diamants, ensemble 0,95 ct, comme neuve, avec écrin et certificats.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#89P. Simonson
“Zuiderse dorpsstraat”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Rue de village méditerranéenne". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 cm x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#605
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80/120 -
#287
Drie stuks koraal, waarbij twee op plexiglazen sokkel.
Trois morceaux de corail dont deux sur un socle en plexiglas.No longer availableDim. h: 19 & 38 cmEstimate: € 40/60 -
#261
Twee mosterdpotjes met glazen recipiënten en met gedreven zilveren voet, handvat en deksel. Eén beschadigd aan de bevestiging van het handvat. Zonder lepeltjes. XIXe eeuw.
Deux pots à moutarde avec récipients en verre et avec base, anse et couvercle en argent martelé. Un endommagé au niveau de la fixation de la poignée. Sans cuillères. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80/100 -
#150Damas, Swiss
Een art deco platina dameshorloge met lederen polsband bezet met diamantjes oude slijp met gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct. In werkende staat.
Une montre femme Art Déco en platine avec bracelet en cuir serti de diamants taille ancienne d'un poids total de +/- 0,60 ct En état de marche.No longer availableDim. l: 20 cm bruto: 13,95 gEstimate: € 400/500 -
#676
Een notenhouten meubeltje met twee lades, opklapbare zijvleugeltjes op gedraaide poten. Een van de zijvleugels klapt niet open.
Meuble en noyer à deux tiroirs, battants latéraux rabattables sur pieds tournés. Une des ailes latérales ne s'ouvre pas.No longer availableDim. 77 cm x 58 cm x 80 cmEstimate: € 40/60