Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
"Artlantis" Met voorwoord van Dirk Frimout. Een kunstmap met 5 gedichten en vijf Litho's. Genummerd 49/75. Gesigneerd van alle drie op de voorpagina, en Cyr de litho's. AIB Vinçotte Brussel.
Cyr Frimout & Willie Verhegghe

"Artlantis" Met voorwoord van Dirk Frimout. Een kunstmap met 5 gedichten en vijf Litho's. Genummerd 49/75. Gesigneerd van alle drie op de voorpagina, en Cyr de litho's. AIB Vinçotte Brussel.

"Artlantis" With foreword by Dirk Frimout. An art portfolio featuring 5 poems and five Lithographs. Numbered 49/75. Signed by all three on the front page, and Cyr on the lithographs. AIB Vinçotte Brussels.
SKU: 0610230063.
Auction day: 6 October 2023 14:00
Catalogue #63
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #135
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #160
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #149
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #159
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • Een robuuste houten bijzettafel.

    A robust wooden side table.
    No longer available
    Dim. 130 x 80 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #14

    Een set van vier groenlederen armstoelen. Medio XXste eeuw.

    A set of four green leather armchairs. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. 86 x 69 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #60

    Een hoge notenhouten sacristiekast in drie delen met geschilderd paneel Madonna en Kind centraal bovenaan. Barokke architecturale opbouw met gebogen deuren centraal en met vlakke zijpanelen. Duitsland, einde XVIIIde eeuw.

    A tall walnut sacristy cabinet in three parts with a painted panel of Madonna and Child centrally at the top. Baroque architectural structure with curved doors in the center and flat side panels. Germany, late 18th century.
    No longer available
    Dim. 340 x 185 x 60 cm
    Estimate: € 1200 / 2000
  • #42
    Cornelius Van Leemputten
    Period: 1841 - 1902

    "Weidezicht met schapen." Olieverf op doek. Gesigneerd. Aangekocht in 1969 op veiling Paleis voor Schone Kunsten, Brussel.

    "Countryside view with sheep." Oil on canvas. Signed. Acquired in 1969 at the Palace of Fine Arts, Brussels auction.
    No longer available
    Dim. 90 x 118 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #171
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #118

    ‘Salontafel van de gouverneur.’ Salontafel in grijs leder, met glazen blad.

    "The Governor's Coffee Table." Coffee table in gray leather, with glass top.
    No longer available
    Dim. 119 x 119 x 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #132
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Fluté.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc Fluté model.
    No longer available
    Dim. H. 17,8 Ø 6,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #153
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling 6 Oktober 2023: Inboedel & Patrimonium Provinciehuis Oost-Vlaanderen, Stad Gent

Kijkdagen worden georganiseerd voor de geïnteresseerde kopers maar wel op afspraak bij het onthaal op: 09/267-80-00 Dit neemt plaats in de Gouvernementstraat 1 te Gent.
  •  op zaterdagvoormiddag 30 september van 9 tot 13 uur
  •  de avond voordien 5 oktober van 16 tot 19 uur
  •  de dag van de veiling zelf op 6 oktober vanaf 12.00 uur
Voor deze veiling verlaagt het gangbare tarief: voor de koper 15% op de bieding (ipv 22% ) De kopers zullen zelf instaan voor de afhaling ter plaatse in Gent op zaterdag 14 en 21 oktober van 9 tot 12 uur.

6 October 2023 14:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 October 2023 14:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More