#103Een licht eikenhouten bureau met glazen bovenblad.
A light oak desk with a glass top.No longer availableDim. 151 x 121 x 79 cm -
#85Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#70PhilipsEen design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955
A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Design by Louis Kalff in 1955.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#104Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#150Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#115Een paar fauteuils van donker gevernist mahoniehout met witte stoffering.
A pair of armchairs made of dark varnished mahogany wood with white upholstery.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#152Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#87Een Empire commode met drie laden en groen marmeren blad.
An Empire chest of drawers with three drawers and green marble top.No longer availableDim. 124 x 48 x 85 cmEstimate: € 150 / 250 -
#125Philipe Starck by VitraEen lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#106Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
A robust table supported on three baluster legs.No longer availableDim. 280 x 100 x 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#141Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#36Louis RobbePeriod: 1806 - 1887"Koeien in de weide." Olieverf op doek. Lichte beschadigingen. Aangekocht bij het paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970.
"Cows in the pasture." Oil on canvas. Minor damage. Purchased from the Palace of Fine Arts Brussels in 1970.No longer availableDim. 64 x 100 cmEstimate: € 1500 / 2000