Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
"Artlantis" Met voorwoord van Dirk Frimout. Een kunstmap met 5 gedichten en vijf Litho's. Genummerd 49/75. Gesigneerd van alle drie op de voorpagina, en Cyr de litho's. AIB Vinçotte Brussel.
Cyr Frimout & Willie Verhegghe

"Artlantis" Met voorwoord van Dirk Frimout. Een kunstmap met 5 gedichten en vijf Litho's. Genummerd 49/75. Gesigneerd van alle drie op de voorpagina, en Cyr de litho's. AIB Vinçotte Brussel.

"Artlantis" With foreword by Dirk Frimout. An art portfolio featuring 5 poems and five Lithographs. Numbered 49/75. Signed by all three on the front page, and Cyr on the lithographs. AIB Vinçotte Brussels.
SKU: 0610230063.
Auction day: 6 October 2023 14:00
Catalogue #63
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #76
    Philips

    Een design bureaulamp Timor 69. Kleur: Donkergroen/Zwart. Ontwerp Louis Kalff 1955.

    A design desk lamp Timor 69. Color: Dark green/Black. Designed by Louis Kalff in 1955.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #1

    Een paar grote barokke archiefkasten van rijk gebeeldhouwd eikenhout. Gedecoreerd met zullen, putti. Gesculpteerde paneeldeuren met draken.

    A pair of large baroque archive cabinets made of richly carved oak. Decorated with pilasters and putti. Sculpted panel doors with dragons.
    No longer available
    Dim. 215 + 112 x 220 x 92 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #41
    Jan Stobbaerts
    Period: 1838 - 1914

    "Portret van drie jachthonden." Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait of three hunting dogs." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 152 x 163 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #105

    Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.

    A robust table supported on four baluster legs.
    No longer available
    Dim. 200 x 120 x 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #127
    Philipe Starck by Vitra

    Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.

    A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #157
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Duc model.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 Ø 7;7 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #42
    Cornelius Van Leemputten
    Period: 1841 - 1902

    "Weidezicht met schapen." Olieverf op doek. Gesigneerd. Aangekocht in 1969 op veiling Paleis voor Schone Kunsten, Brussel.

    "Countryside view with sheep." Oil on canvas. Signed. Acquired in 1969 at the Palace of Fine Arts, Brussels auction.
    No longer available
    Dim. 90 x 118 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #22
    Van den Berghe

    Een cirkante vergadertafel met wortelfineer en arduinen middenstuk. Opvouwbaar van 8-hoekig naar vierkant. Met bijhorende designstoelen (model Iris) in zwart-gelakt hout, waarvan 8 met armleuning en 5 zonder. Minieme gebruikssporen. Beide van de Gentse meubelfabriek Vandenberghe - Pauvers, mogelijk geproduceerd bij Tranekaer.

    A “cirkant” meeting table with burl veneer and a slate middle piece. Foldable from octagonal to square shape. Comes with matching design chairs (Iris model) in black lacquered wood, 8 with armrests and 5 without. Minimal signs of use. Both made by the Gent-based furniture factory Vandenberghe - Pauvers, possibly produced by Tranekaer.
    No longer available
    Dim. 225 x 225 of 145 x 145cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #183

    Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.

    A set of 20 colorless crystal glasses. In a wooden compartment.
    No longer available
    Dim. H. 13 Ø 8,8 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #99

    Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.

    A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.
    No longer available
    Dim. Ø 75 & h 55 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #128

    Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.

    A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.
    No longer available
    Dim. Ø 75 x h 55 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #7

    Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.

    An Art Deco table with brass edging and fittings, inspired by the Empire style.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling 6 Oktober 2023: Inboedel & Patrimonium Provinciehuis Oost-Vlaanderen, Stad Gent

Kijkdagen worden georganiseerd voor de geïnteresseerde kopers maar wel op afspraak bij het onthaal op: 09/267-80-00 Dit neemt plaats in de Gouvernementstraat 1 te Gent.
  •  op zaterdagvoormiddag 30 september van 9 tot 13 uur
  •  de avond voordien 5 oktober van 16 tot 19 uur
  •  de dag van de veiling zelf op 6 oktober vanaf 12.00 uur
Voor deze veiling verlaagt het gangbare tarief: voor de koper 15% op de bieding (ipv 22% ) De kopers zullen zelf instaan voor de afhaling ter plaatse in Gent op zaterdag 14 en 21 oktober van 9 tot 12 uur.

6 October 2023 14:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 October 2023 14:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More