#148Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 35 / 40 -
#139Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#101Een robuuste houten bijzettafel.
#174Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc Tallié Fluté.
A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Duc Tallié Fluté.No longer availableDim. H. 17,5 Ø 6,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#155Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#121Kuhlmann & WaldmannEen professionele tekentafel.
A professional drawing board.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 120 / 200 -
#1Een paar grote barokke archiefkasten van rijk gebeeldhouwd eikenhout. Gedecoreerd met zullen, putti. Gesculpteerde paneeldeuren met draken.
A pair of large baroque archive cabinets made of richly carved oak. Decorated with pilasters and putti. Sculpted panel doors with dragons.No longer availableDim. 215 + 112 x 220 x 92 cmEstimate: € 1500 / 2500 -
#156Val Saint LambertEen lot van 5 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
A set of 5 colorless cut crystal glasses, model Yale.No longer availableDim. H. 16 Ø 6,2 cmEstimate: € 25 / 40 -
#33Een ronde notenhouten salontafel.
A round walnut coffee table.No longer availableDim. Ø 102 x 79 cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#161Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#61Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945Een Kunstmap door Georges Chabot met een groot aantal fotolitho’s. Ed<.Bestendige Deputatie Oost-Vlaanderen 1983
An art portfolio by Georges Chabot with a large number of photolithographs. Ed. Provincial Council East Flanders 1983.No longer availableEstimate: € 40 / 60