Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
"Artlantis" Met voorwoord van Dirk Frimout. Een kunstmap met 5 gedichten en vijf Litho's. Genummerd 49/75. Gesigneerd van alle drie op de voorpagina, en Cyr de litho's. AIB Vinçotte Brussel.
Cyr Frimout & Willie Verhegghe

"Artlantis" Met voorwoord van Dirk Frimout. Een kunstmap met 5 gedichten en vijf Litho's. Genummerd 49/75. Gesigneerd van alle drie op de voorpagina, en Cyr de litho's. AIB Vinçotte Brussel.

"Artlantis" With foreword by Dirk Frimout. An art portfolio featuring 5 poems and five Lithographs. Numbered 49/75. Signed by all three on the front page, and Cyr on the lithographs. AIB Vinçotte Brussels.
SKU: 0610230063.
Auction day: 6 October 2023 14:00
Catalogue #63
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #16

    Een paar mahoniehouten Empire stoelen met groenlederen zit. Ouderdom en gebruiksschade.

    A pair of mahogany Empire chairs with green leather seats. Age and signs of use.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #32

    Een eikenhouten barokke tafel met leeuwekoppen. Verlengbaar (zonder bladen). Afgebroken hoek en rand.

    An oak baroque table with lion heads. Extendable (without extensions). Broken corner and edge.
    No longer available
    Dim. 153 x 108 x 73 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #41
    Jan Stobbaerts
    Period: 1838 - 1914

    "Portret van drie jachthonden." Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Portrait of three hunting dogs." Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 152 x 163 cm
    Estimate: € 700 / 1000
  • #155
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #28

    Een notenhouten linnenkastje met twee deuren.

    A walnut linen cupboard with two doors.
    No longer available
    Dim. 141 x 81 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106

    Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.

    A robust table supported on three baluster legs.
    No longer available
    Dim. 280 x 100 x 76 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #130
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Duc.

    A lot of 6 colorless cut crystal glasses, model Duc.
    No longer available
    Dim. H. 13,5 Ø 7,7 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #4

    Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.

    An Art Deco table, with brass trim and fittings, Empire inspired.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #182

    Een lot van 19 kleurloos kristallen glazen.

    A lot of 19 colorless crystal glasses.
    No longer available
    Dim. H. 14,5 Ø 9 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #61
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    Een Kunstmap door Georges Chabot met een groot aantal fotolitho’s. Ed<.Bestendige Deputatie Oost-Vlaanderen 1983

    An art portfolio by Georges Chabot with a large number of photolithographs. Ed. Provincial Council East Flanders 1983.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #159
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, Yale Fluté model.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #134
    Val Saint Lambert

    Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.

    A set of 6 colorless cut crystal glasses, model Yale.
    No longer available
    Dim. H. 16 Ø 6,2 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling 6 Oktober 2023: Inboedel & Patrimonium Provinciehuis Oost-Vlaanderen, Stad Gent

Kijkdagen worden georganiseerd voor de geïnteresseerde kopers maar wel op afspraak bij het onthaal op: 09/267-80-00 Dit neemt plaats in de Gouvernementstraat 1 te Gent.
  •  op zaterdagvoormiddag 30 september van 9 tot 13 uur
  •  de avond voordien 5 oktober van 16 tot 19 uur
  •  de dag van de veiling zelf op 6 oktober vanaf 12.00 uur
Voor deze veiling verlaagt het gangbare tarief: voor de koper 15% op de bieding (ipv 22% ) De kopers zullen zelf instaan voor de afhaling ter plaatse in Gent op zaterdag 14 en 21 oktober van 9 tot 12 uur.

6 October 2023 14:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 October 2023 14:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More