#7
Een art deco tafel, met messingen rand en beslag, Empire inspiratie.
#68
Rijkelijk gesculpteerde credenza met twee paneeldeuren.
Richly carved credenza with three panel doors.No longer availableDim. 121 x 130 x 66 cmEstimate: € 300/500 -
#29
Een rond design bijzettafeltje van glas en metaal.
A round design side table made of glass and metal.No longer availableDim. 57 x Ø 54 cmEstimate: € 80/120 -
#106
Een robuuste tafel gedragen op drie balusterpoten.
#187
Een lot van 20 kleurloos kristallen glazen. In houten vakverdeling.
A set of 20 colorless crystal glasses. In wooden compartments.No longer availableEstimate: € 35/40 -
#190
Een vintage medisch nachtkastje op wielen in glas en metaal met bijbehorende glazen kommen.
A vintage medical bedside table on wheels in glass and metal with matching glass bowls.No longer availableDim. 60 x 39 x 85 cmEstimate: € 80/120 -
#26
Een zeer grote tweedelige eikenhouten barokke tafel met blad in parqueterie.
A very large two-part oak baroque table with parquet top.No longer availableDim. 225 x 169 x 74 cmEstimate: € 300/500 -
#152Val Saint Lambert
Een lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#31Artifort
Een paar zwartlederen armstoelen. Model PACO 2009.
A pair of black leather armchairs. Model PACO 2009.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#105
Een robuuste tafel gedragen op vier balusterpoten.
A robust table supported on four baluster legs.No longer availableDim. 200 x 120 x 75 cmEstimate: € 120/200 -
#66
"De dans", Aubusson (Frankrijk) ca. 1700. Aangekocht op veiling van Paleis voor Schone Kunsten Brussel in 1970. UItstekend gerestaureerd.
#125Philipe Starck by Vitra
Een lot van 6 stoelen in grijs kunststof en metaal. Onderaan gemerkt.
A lot of 6 chairs in gray plastic and metal. Marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 200/240