Other lots in this auction
-
#427Een paar borden van Imariporselein met gelobde rand, versierd met een decor van bloemen en konijntjes in de vleugel en een bloemenvaas in het plat.
Une paire d'assiettes en porcelaine d'Imari à bord lobé, à décor de fleurs et lapins dans l'aile et d'un vase fleuri au centre.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#35L. Deriche“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#363Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.No longer availableDim. h: 3,5 cm - 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59“Kanonnier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1833.
"Canonnier". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1833.No longer availableDim. 20 cm x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#283Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco, Voorpoot van Paard gebroken.
Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#103PréciseEen zakhorloge in 800‰ zilveren kast. Sleuteltje ontbreekt. Met vol messingen horlogehanger in de vorm van een staande klok.
Une montre de poche dans un boîtier en argent 800‰. La clé est manquante. Avec pendentif de montre entièrement en laiton en forme d'horloge grand-père.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131Prada MilanoEen cognac en malvakleurige documenthouder van leder met rits. In originele doos en met certificaat.
Porte-documents en cuir couleur cognac et malva avec fermeture éclair. Dans la boîte d'origine et avec certificat.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 200 / 300 -
#365Een reeks van vier gedraaide houten stoelen met rieten zit.
Ensemble de quatre chaises en bois tourné avec assise en osier.No longer availableDim. H: 95 cmEstimate: € 40 / 60 -
#556NaïnEen oosters karpet, wol en zijde.
Un tapis oriental, laine et soie.No longer availableDim. 335 cm x 253 cmEstimate: € 600 / 800 -
#620Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten in hartvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale calcedoon cabochon van ± 14 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants en forme de coeur ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un cabochon de calcédoine central de ± 14 ct.No longer availableDim. 10,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#376Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 151 x 94 cmEstimate: € 35 / 45 -
#298Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100

