#607Een siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
#214Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
#4961 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
#36Een houten plantenbak met vier bollen op de hoeken.
#440Een lot van drie Congolese speren.
#493Tien diverse porseleinen borden. Chinees werk.
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,49 ct. FVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,49 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 900 / 1000 -
#347Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.
#389Een wijze van gesculpteerd jade.
Un sage en jade sculpté.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 80