Similar lots by type
-
#490Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#784Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#14Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30 / 50 -
#90S.T. Dupont ParisEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#402Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#25Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80 / 150 -
#375Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#10Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120 / 150 -
#135Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#20Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40 / 80 -
#5Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50 / 100 -
#60Les must de CartierEen vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#15Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120 / 150 -
#600Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#45Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200 / 250 -
#30Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#550Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#145Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250 / 350 -
#208Frans Van Immerseel“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300 / 500 -
#756Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180 / 240 -
#525Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80 / 150
Other lots in this auction
-
#685Een geciseleerde en één gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Deux remontoirs, l’un ciselé, l’autre gravé. Double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#423Dusart, BruxellesEen zwart marmeren klokstel in Napoleon III- stijl. Te restaureren.
Garniture de cheminée en marbre noir d’époque Napoléon III. A restaurer.No longer availableDim. b: 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#319Hubert Malfait“Boerin met merrie en veulen”. Litho. Gesigneerd en genummerd V/X buiten de plaat.
“Fermière avec une jument et son poulain. Litho. Signée et numérotée V/X hors planche.No longer availableDim. 46 x 61 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52Royal CopenhagenSerie van vier ingelijste ronde plaquettes met classicistische voorstellingen in reliëf. Achteraan gemerkt.
Suite de quatre plaquettes rondes encadrées aux représentations classiques en relief. Marque au verso.No longer availableDim. Ø 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#704Een Chinees kleed van wol.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 141 cmEstimate: € 30 / 50 -
#297Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#548Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80 / 100 -
#110Een art deco vaas gemerkt Keramis met bloemenmotief. Omstreeks 1847. Vorm nr. 1142.
Vase art déco de la marque Keramis à décor de fleurs. Vers 1947. Forme n° 1142.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#730Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#207Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.
Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#309J. Smeets“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#760Twee gegraveerde zilveren zakhorloges remontoirs dubbele kast, genummerd. Herstelling aan de wijzerplaten.
Deux remontoirs en argent gravé à double boîtier, numérotés. Cadran réparés.No longer availableEstimate: € 80 / 120



