#402
Een paar zittende Staffordshire honden.
#483
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
#387
Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.
Une paire de candélabres en laiton du XIXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Kalfje”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
”Petit veau”. Techniques mixtes. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 10 x 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#91Mazére
“Pagliacci met gitaar.” Bronzen beeld.
#710
Een Louis Philippe schouwspiegel met resten van verguldsel.
#154Pol Verlinden
“Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
#238
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
#571
#411
Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .
Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 32 / 40 -
#800
Japans kamerschermpje met vier panelen met messingen en parelmoer inlegwerk. Middenstukken beschadigd in de decoratie.
Un paravent japonais à quatre panneaux, incrustations en laiton et nacre.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 200 / 240