#76Kieninger, GermanyEen staande klok, Kieninger Germany, in massief eiken kast met gesculpteerde elementen.
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
#276Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#312J. Van Lier“Dorpszicht met hooischoven”. Olieverf op doek, gesigneerd J. Van Lier.
"Village view with haystacks". Oil on canvas, signed by J. Van Lier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#214Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 5 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso titels.
"Industrial river landscapes". A lot of 5 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom, titles on the back.No longer availableDim. 29 x 43 & ... & 34 x 32 cmEstimate: € 500 / 750 -
#608Kuifje HergéPeriod: 1956 & 1960“L’Affaire Tournesol”, “Le Sceptre d’Ottokar” & “”Coke en stock”. Les aventures de TinTin. Een lot van 3 Kuifje strips, hardcover, 1956 & 1960. Slijtage aanwezig.
"The Calculus Affair", "King Ottokar's Sceptre" & "The Red Sea Sharks". The adventures of Tintin. A lot of 3 Tintin comics, hardcover, 1956 & 1960. Wear present.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#447Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
#196Een buikcommode met marmeren blad en bronzen beslag in Louis XV-stijl in mahoniefineer. Fineerschade vooraan.
A Louis XV-style mahogany veneer commode with a marble top and bronze fittings. Veneer damage on the front.No longer availableDim. 92 x 138 x 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#424Clement Van LysebettenPeriod: 1921 - 1996“Naakt aan den toog”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Clement Van Lysebetten.
"Nude at the bar". A painting, oil on panel, signed by Clement Van Lysebetten.No longer availableDim. 52.5 x 36.5 cmEstimate: € 80 / 120