#251Een koud gepolychromeerde kat met camera van brons.
A cold polychrome bronze cat with camera.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 120 / 140 -
#380Een 18 kt geelgouden ring bezet met twee diamanten oude slijp en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with two old-cut diamonds and three sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 380 / 450 -
#313Wahl-Eversharp“Wahl-Eversharp Skyline”. Een vintage vulpen met 14kt gouden penpunt 585. In doosje.
"Wahl-Eversharp Skyline". A vintage fountain pen with 14kt gold nib 585. In box.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#24P. Smolders“Mijmerend meisje”. Een tekening, pastel op papier, gesigneerd P. Smolders.
"Contemplating girl." A drawing, pastel on paper, signed P. Smolders.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#514Een paar gebeitste spiegels met barokke lijst.
#685Drieëndertig 45-toerenplaten. Pop en chanson, Franstalig, jaren vijftig, zestig en zeventig. Diverse sleeves ontbreken, soms eenvoudige fabriekshoesjes. Goede staat.
Thirty-three 45 RPM records. Pop and chanson, French-language, from the fifties, sixties, and seventies. Various sleeves missing, some in simple factory covers. In good condition.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#86Een massief houten side-table on Louis-Philippe stijl.
A solid wood side table in Louis-Philippe style.No longer availableDim. 74.5 x 88 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#426Een vintage bijzettafeltje in Hollywood Regency stijl op een massief koperen onderstel en met verschillende steensoorten ingelegd blad met de voorstelling van een fluitspeler gezeten onder een boom.
A vintage side table in Hollywood Regency style with a solid copper base and a tabletop inlaid with various types of stone depicting a flutist sitting under a tree.No longer availableDim. 51 x 29 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#441Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogels en floraal decor. 19e eeuw.
A Chinese porcelain lidded vase with bird and floral decoration. 19th century.No longer availableDim. H: 40cmEstimate: € 120 / 180 -
#206Lammhults QuicklyEen set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijhorende trolley.
#311Een religieus plaasteren gepatineerd beeld van de Heilige Moeder staand in een nis. Sporen van restauratie bovenaan.
A religious plaster patinated statue of the Holy Mother standing in a niche. Signs of restoration at the top.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 40 / 60