"Saint Paul's Church (with cyclist-tourist)." A 3-color lithograph on paper. Signed and numbered 21/77, dated 1953 at the bottom. Label on the back from KMSKA.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#491“Aduno Koro”. Een hout gesculpteerde rituele koffer met reptielen en figuratief decor. Dogon, Mali.
#638Een buitenlantaarn voor wandbevestiging in smeedijzer en glas.
An outdoor wall lantern in wrought iron and glass.No longer availableDim. h 75 x l 92 cmEstimate: € 60 / 80 -
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#151Een gefineerde cartel met console in Lodewijk XV-stijl, rijkelijk versierd met vuurvergulde bronzen en getooid door een alegorie op de tijd. Blauwe Romeinse cijfers, drie sleutelgaten. Achteraan gemerkt C. Personne à Amiens.
A veneered cartel clock with console in Louis XV style, richly decorated with fire-gilded bronzes and adorned with an allegory of time. Blue Roman numerals, three keyholes. Marked on the back C. Personne à Amiens.No longer availableDim. H. 95 + 35 x 60 cmEstimate: € 4200 / 4800 -
#317Een koperen kandelaar met schroef bovenaan en ronde voet op klauwpootjes. Deuk en barstje in voet.
A copper candlestick with a screw top and round base on claw feet. Dent and crack in base.No longer availableDim. 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114“Hoevezicht met figuren”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
#439Tony Hufkens“Naakt in dor bos”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude in the forest". A drawing, pastel on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#431Een balustervaas in Chinees porselein naar de Qing Dynastie met een decor van een Chinese leeuw en een vogel. Op houten sokkel.
A baluster vase in Chinese porcelain from the Qing Dynasty decorated with a Chinese lion and a bird. On a wooden base.No longer availableDim. h 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
A round butler's mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 46 cmEstimate: € 60 / 80