#249J. Vermoesen“Zonnige dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#69Marcel CanneelPeriod: 1894 - 1953“Herfstboom”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Canneel. Toegevoegd een magazine, Savoir et Beauté’, no 8 - aout 1925, met hierin een artikel over Marcel Canneel.
"Autumn Tree" - A painting, oil on canvas, signed by Marcel Canneel. Includes a magazine, 'Savoir et Beauté', no 8 - August 1925, featuring an article about Marcel Canneel.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#343Bandonika “Stahlstimmen”Een Duitse bandoneon. Op te frissen.
A German bandoneon. To be refreshed.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#135Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met rood gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80". A pair of design lounge swivel chairs with red upholstered seat and chromed X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#199Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.
"Forest and countryside views". A lot of 4 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Capellen", "Polder", "Pondrôme", "192".No longer availableDim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#205Een gebeitste hoekkast met één deur, binnenin vier legplanken.
A stained corner cabinet with one door, inside four shelves.No longer availableDim. 203 x 120 cmEstimate: € 200 / 240 -
#637“Poicephalus Senegalus”. Het Bont Boertje of Senegal-papegaai. Een opgezet vogeltje op zijn/haar rug liggend en spelend met een bal. Taxidermie.
"Poicephalus Senegalus". The Senegal Parrot or Senegal Parrot. A mounted bird lying on its back and playing with a ball. Taxidermy.No longer availableDim. h 11 x l 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#682Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#153“L’accident”. Bronzen beeld met bruin patina.
"The accident". Bronze sculpture with brown patina.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#540Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +-1,50 ct.
An 18 kt white gold chain with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct. and yellow sapphires with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 5,38Estimate: € 1500 / 1600 -
#607Arthru KruppEen metalen design schotel. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
A metal design plate. Marked and signed on the bottom.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 80 / 120