#30Baume & Mercier GenèveEen vintage polshorloge, roestvrij staal met vergulde details. Binnen de wijzerplaat gemerkt.
A vintage wristwatch, stainless steel with gold-plated details. Marked inside the dial.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#224Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Anna Moens, de schoone brouwersdochter”. Een lot van 2 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, opschrift bovenaan “d’apres Andrei-kowitz”.
#546Favaretto & Partners Estel“Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.
#402“Polderstroom met waterlelies”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gemonogrammeerd.
#490Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten en diamanten baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with brilliance-cut and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,04 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#291Een kaststel in geglazuurd barbotine aardewerk met kleine schade, toegevoegd 2 barbotine coupes. De 2 toegevoegde stukken vertonen grotere schade. Ca 1900.
A set of glazed barbotine earthenware vases with minor damage, accompanied by 2 barbotine cups. The 2 additional pieces show more significant damage. Circa 1900.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#296Een massief houten, zwart gelakte pied de stalles.
#653Maria Innocentia HummelEen lot van 5 Hummeltjes, nrs. 662/0, 376, 13/2/0, 197 2/0 en 58 2/0. Laat 20ste eeuwse stukken.
A lot of 5 Hummel figurines, numbers 662/0, 376, 13/2/0, 197 2/0, and 58 2/0. Late 20th-century pieces.No longer availableDim. h 11.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#136Lievore Altherr Molina ArperPeriod: 2000“Catifa 80”. Een paar design lounge draaistoelen met oranje gestoffeerde zitting en gechromeerde X-voet. Ontwerp door Lievore Altherr Molina voor Arper.
"Catifa 80." A pair of design lounge swivel chairs with orange upholstered seat and chrome X-base. Designed by Lievore Altherr Molina for Arper.No longer availableDim. 69 x 87 x 87 cmEstimate: € 600 / 800 -
#312J. Van Lier“Dorpszicht met hooischoven”. Olieverf op doek, gesigneerd J. Van Lier.
"Village view with haystacks". Oil on canvas, signed by J. Van Lier.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 70