#141Friedrich Johann ReuschPeriod: 1843-1906“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
"Steelworker with Tool." A bronze cast sculpture on a marble base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#183Val Saint LambertEen 48-delig Val Saint Lambert kristallen glasservies bestaande uit 12 waterglazen, 12 rode wijn glazen, 12 witte wijn glazen en 12 coupes waarvan één glas met schilferschade aan de rand. Toegevoegd 7 borrelglaasjes.
A 48-piece Val Saint Lambert crystal glass set consisting of 12 water glasses, 12 red wine glasses, 12 white wine glasses, and 12 coupes, one with flakes on the edge. Also includes 7 shot glasses.No longer availableDim. h 11 x Ø 10 cm (water)Estimate: € 250 / 350 -
#489Paul LengellePeriod: 1908-1993“Zeiljachten op zee”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Sailing yachts at sea". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#630Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
#67Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
#394“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
"Harbour view". A painting, oil on panel in a gilt frame. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#634Een paar ingelijste Chinese kalligrafieën.
A pair of framed Chinese calligraphies.No longer availableDim. 35,5 x 35,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
A 99-piece porcelain dinner service with floral decoration. Early 20th century, marked at the bottom.No longer availableEstimate: € 400 / 600