#364Lieve Gryson“Danse Macabre”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Danse Macabre". A painting, oil on board. Signed at the bottom.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#376Een paar antieke stoelen in Louis XV-stijl, massief eik met een donkerpaarse velours bekleding.
A pair of antique chairs in Louis XV style, solid oak with dark purple velvet upholstery.No longer availableDim. 101 x 45 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Een XL Duitse geglazuurd keramische schenkkan, onderaan gemerkt HK Handgemalt.
#559Een houten design tafel in massief lichte eik.
#75W.F. KirkpatrickEen set antieke botermessen met handvatten van parelmoer in een rood stoffen etui, met details in zilver en afkomstig uit de Victoriaanse periode. Toegevoegd een beschadigde zilveren suikertang (800.‰)
A set of antique butter knives with mother-of-pearl handles in a red fabric case, featuring silver details and originating from the Victorian period. Also included is a damaged silver sugar tong (800‰).No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#541Een langwerpig oosters handgeknoopt tapijt.
A rectangular oriental hand-knotted rug.No longer availableDim. 300 x 145 cmEstimate: € 120 / 180 -
#193Karl PaldaEen Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.
#601Een paar uit been gesculpteerde fetish beeldjes, Lega, DRC.
#463Twee antieke aardewerken kommen, naar de Song-dynastie.
Two antique earthenware bowls, from Song dynasty.No longer availableDim. h 7,5 - Ø 17 & 16,5 cmEstimate: € 100 / 120