#422
“Poeder Junior”. Een reclamebord in ovalen kader. Begin 20e eeuw. “Druk. Marci. Brussel”
#418OMRE
Quick Mill vintage koffiemolen, in werkende staat.
#92Rudi de VosPeriod: °1944
“St. Rombouts toren Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#430
Een parelhalssnoer met verguld slot.
A pearl necklace with a gold-plated clasp.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#769
‘Romantisch boottochtje’, litho op doek getekend Bernard Dufour.
"Romantic boat trip", lithograph on canvas by Bernard Dufour.No longer availableDim. h 45 x b 37 cmEstimate: € 60/80 -
#551
Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#425
Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#281
A lot of art books, consisting of; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Art Treasures.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 150/200 -
#751Robbedoes
Een lot van 87 vintage Robbedoes weekblad magazines. nr 1962-2049. Periode ‘75-’77.
A lot of 87 vintage Robbedoes weekly magazines. No. 1962-2049. Period '75-'77.No longer availableEstimate: € 20/70 -
#128
Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#501
Een zeer grote Chinese vaas op sokkel beschilderd met bloemen en figuren.
A very large Chinese vase on a pedestal, painted with flowers and figures.No longer availableDim. h 123 + h 30 cmEstimate: € 200/250