#421Drie schotels van meerkleurig Frans aardewerk met bloemendecors. Barsten. XVIIIe eeuw.
Trois plats en faïence de France polychrome, fleurs en décoration.No longer availableDim. Ø: 35, 36 & 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#617“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
#430Een messingen olielamp.
#729Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#693Een vaas van olijfgroen Italiaans glas.
#91Een slagtand van een nijlpaard. Op metalen staander.
#369Boch KeraluxEen vaasje en een diepe sierschotel van meerkleurig en verguld aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un petit vase et un plat profond en faïence polychrome et doré, décors fleuris. marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cm; b: 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#248Een antieke luchter van messing met centrale coupe en drie kapjes in de vorm van bloemen.
#60Een lange halssnoer van witte parels.
#556Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#535Louis Gaye à LesteleEen comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#40Een zeer gevarieerd lot mineralen en half edelstenen.