#157Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#156Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#77Een porseleinen siercoupe op voet met verguld bronzen monturen, versierd met een meerkleurig handgeschilderd decor van bloemen in een cartouche op kobaltblauwe fond en afgewerkt met vergulde motieven. Binnenin en meerkleurig decor van een romantisch koppel met een vogeltje, gesigneerd ‘Jeanne’. Frans werk.
Une coupe en porcelaine sur pied et montures en bronze, décor peint à la main de fleurs en cartouche sur fond bleu cobalt . L’intérieur au décor polychrome d’un couple et un petit oiseau, signé ‘Jeanne’. Travail français.No longer availableDim. h: 36; Ø: 29 cmEstimate: € 120 / 160 -
#684Een eikenhouten schouwspiegel.
#468GoldimariEen lot meerkleurig en verguld Japans porselein, bestaande uit een dekselvaas, een grote schotel, een bord en een kom. Allen Gemerkt.
#635Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
#146Een moderne ronde salontafel van messing met een zwart marmeren blad.
#615Chinese godheid van gebeeldhouwd hout.
”St. Martin”. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 80 / 100