#193S. Leigh‘Wilde eenden bij zonsondergang’, olieverf op doek. Getekend S. Leigh.
'Wild ducks at sunset', oil on canvas. Signed; S. Leigh.No longer availableOnline onlyDim. 40/30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#120Een theepot en een kom met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Niet gemerkt.
#218J. Van Riet“Vlaamsch interieur met figuren”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Riet en gedateerd 1887.
#204Landschapje met een dorp aan de oever. Olie op doek, onleesbaar getekend.
#280Een paar horens gedecoreerd met draken. Gemonteerd op een houten voetje.
#251Germaine BrusPeriod: °1915“Liggend naakt.” Potlood op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘81.
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
#239Een decoratieve Aziatische dolk, koper en staal.
A decorative Asian dagger, copper and steel.No longer availableOnline onlyDim. l 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#198Zicht op een binnenkoer. Gemende techniek op papier, onleesbaar getekend.
#207“Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.
#214Paul Goossens“Wilde roos”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd.
#253“Lord Ganesha”, een bronzen beeldje, made in India.
#235Drie Japans porseleinen vaasjes, onderaan gemerkt, één met haarlijntjes.
Three Japanese porcelain vases, marked at the bottom, one with hairline cracks.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 20 / 30
#236Een set zilverkleurige koffiepotten met melkkan en suikerpot.
A set of silver-colored coffee pots with creamer and sugar bowl.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 13-29 cmEstimate: € 20 / 30 -
#118Een oud koperen fotokadertje met geslepen glas.
An old copper photo frame with cut glass.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 cmEstimate: € 5 / 10 -
#76“Blauwe jongen.” Aardewerken postuurtje, ongemerkt.
"Blue boy." Earthenware figurine, unmarked.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#190Longwy“Les fruits”, een vintage keramische schaal gemerkt Longwy.
"Les fruits", a vintage ceramic bowl marked Longwy.No longer availableOnline onlyDim. 4 x 28 x 24 cmEstimate: € 5 / 10 -
#31Een lot van vintage signalisatiebordjes, hoofdzakelijk gerelateerd aan liften.
A lot of vintage signage cards, mainly related to elevators.No longer availableOnline onlyDim. B 15-36 cmEstimate: € 15 / 25 -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
#128Een antieke gravure met de plattegrond van een kasteel. Draagt bovenaan de titel; Limburg. Toegevoegd een litho met als titel ‘La Bergerie’.
An antique engraving featuring the layout of a castle. Titled "Limburg" at the top. Accompanied by a lithograph titled "La Bergerie".No longer availableOnline onlyDim. 20/28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#240Porcelain de LimogesEen paar hoge dekselpotten van beschilderd Limoges porselein. Met een decor van appelbloesem. Gemerkt; Limoges.
#270“Epoques et faits memorables de l'histoire d'Angleterre depuis Alfred le grand jusqu'a ce jour”, D’Alexis Eymery, 1815.
"Epochs and memorable events in the history of England from Alfred the Great to the present day", by Alexis Eymery, 1815.No longer availableOnline onlyDim. 3 x 17.5 x 11 cmEstimate: € 10 / 20 -
#231Een lot van 5 geperforeerde sjablonen met bladmotieven.
A lot of 5 perforated stencils with leaf motifs.No longer availableOnline onlyDim. B 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#126Een spiegel in zwart gelakte lijst met florale decoratie.
A mirror in a black lacquered frame with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 50