Similar lots by type
-
#18
Lot verzilverd metaal: een set van zes “orange peelers”, een serveerbestek en een taartschep. In drie originele etuis.
Un lot de métal argenté comprenant un lot de six éplucheurs à oranges, un couvert de service et une pelle à tarte.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#252Guillaume Van der HechtPeriod: 1817-1891
“Dinant”. Aquarel op papier. Gsigneerd en gedateerd 1882.
”Dinant”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1882.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#592J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#249Ernest JaimePeriod: ±1800-1884
“Vissers aan de kust nabij Dieppe”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Mogelijk ontwerp voor de reeks litho’s “Dieppe, ses environs et ses habitants”.
”Pêcheurs et la côte de Dieppe”. Aquarelle sur papier. Signé. Possible projet pour la collection de lithographies ‘ Dieppe, ses environs et ses habitants’.No longer availableDim. 18 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#502
“Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.
”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 80/120 -
#668
Een comtoiseklok met gedreven geel koperen voorplaat en slinger. Met gewichten.
Une comtoise, cadran en cuivre jaune repoussé et balance. poids présents.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#665
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#606Delens, Presles
Een staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 120/200 -
#11
Lot koper en brons: een vijzel met stamper, een brievenhoudertje in de vorm van een kievitkop (met marmeren voetstuk) en een schaaltje.
Un lot de cuivre et bronze: un mortier avec pilon, un porte-lettres en forme de tête d’un vanneau huppé (sur socle en marbre) et un petit plat.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#244Charles LignyPeriod: 1812-1889
“Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.
”Personnages dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé. Petites taches d’humidité.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 150/200 -
#239Louis HuardPeriod: ...-1842
“Jonge Italiaanse moeder en haar zoontje in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Jeune maman italienne et son petit garçon dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 14 x 20 cmEstimate: € 140/150 -
#548L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#273Eluxa
Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.
Un grand Cartel sur une console dans l’esprit des Neuchâteloises. Avec balancier, sans clé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#572
Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200/300 -
#78
Lot van 5 diverse porseleinen voorwerpen: Een bonbonschaal met verguld koperen montuur, gemerkt “copie d’ancien Sèvres” (32,5 x 21 cm). Een visterrine met deksel (Ø 20,5 cm). Een gebakschotel op voet (genummerd 2216, letsel aan de schacht, Ø 21 cm). Een rechthoekig schaaltje (”rehaussé main”, Parijs, 36 x 14 cm). Een kom (genummerd 5/320 en met een Engels registratiemerk, Ø 14,5 cm).
Un lot de porcelaine, 5 pièces: une bonbonnière aux montures en cuivre doré, marqué “copie d’ancien Sèvres”. (32,5 x 21 cm), une terrine à poisson avec couvercle (Ø 20,5 cm), un plat à tarte sur pied (numéroté 2216, dégâts au pied, Ø 21 cm), un petit plat rectangulaire (‘rehaussé main”, Paris, 36 x 14 cm) et un bol (numéroté 5/320 et marque de régistration anglaise, Ø 14,5 cm).No longer availableEstimate: € 80/120 -
#584Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#645
Een staande klok met eikenhouten kast en een koperen werk. Kap beschadigd.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne et travail en cuivre. La coiffe est endommagée.No longer availableDim. h: 256 cmEstimate: € 80/120 -
#192
“Winterscène met een ruïne en een koek-en-zopie in de verte”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: J.J.C. Spohler (toegeschreven aan).
”Scène hivernale d’une ruine et un étal dit koek-en-zopie lointain”. Huile sur toile. Porte une signature: J.J.C. Spholer ( attribué à).No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 500/800 -
#242
“Pastorale scène”. Aquarel op papier. XIXde eeuw.
”Scène pastorale”. Aquarelle sur papier. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#511
“Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.
”Guan Yin assis” Une statue en ivoire sur socle.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 200/300 -
#210
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en drie gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de trois saphirs ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 1500/1600 -
#497
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
Une statue ancestrale africaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#661Lladro
Een jonge vrouw met en parasol. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
Une statue en porcelaine en forme de jeune fille et un parasol. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100/120 -
#768
“Album historique de timbres postes”. Met oude postzegels (medio XIXde tot einde jaren 1920). Letsels en manco’s.
”Album historique de timbres postes”. Contenant des anciens timbres (mi XIXème siècle jusqu'à la fin des années ‘20).No longer availableEstimate: € 100/160 -
#35
Een 18 karaats geel gouden bloem en takvormige hanger bezet met briljanten en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une fleur en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de branche sertie de brillants et saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 150/200 -
#28
Een beddenpan van rood koper.
Une chaufferette en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#590
“Smith Rotterdam”. Zeesleper. Maquette.
”Smith Rotterdam”. Un remorqueur en maquette.No longer availableDim. L. 92 cmEstimate: € 200/300 -
#370
Een halssnoer van Tibetaans koraal.
Un collier en corail du Tibet.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#438
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een Japans kommetje op onderbordje met een decor van een tuin. We voegen er drie blauw-witte schoteltjes en één met een meerkleurig decor van dieren en pioenen aan toe.
Un lot de porcelaine asiatique, comprenant un bol japonais avec une souscoupe, décor de jardin. Nous ajoutons trois petits plats bleus et blancs et une assiette polychrome, décor de pivoines et animaux.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#722L. Colderes
“Stilleven met vaas en rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au vase de roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 47 cmEstimate: € 80/100 -
#523
Een lot van vier vazen van Chinees porselein met decors van kostbaarheden in oplopende veilingen. Onderaan gemerkt.
Un lot de quatre vases en porcelaine de Chine, décors d’objets précieux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120