#80Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een diamant pear shaped van ± 0,40 ct. en druppelvormige robijn van ± 0,50 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif serti d’un diamant en forme de poire de ± 0,40 ct et un rubis en forme de goutte de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#279Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#536Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#756Een Kaukasisch wollen tapijt.
#82Jos DufourPeriod: 1896 - 1976“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#78Een lot van zes handtassen.
Un lot de six sacs à mains. .No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#710FleischmannEen lot modeltreinen en toebehoren voor spoortype HO, bestaande uit twee elektrische locomotieven van de Duitse spoorwegen, een transformator, een 30-tal sporen en een aantal catalogi en handboeken. We voegen er een locomotief van het merk Kleinbahn aan toe.
Un lot de trains modèles et accessoires pour rails de type HO comprenant deux locomotives électriques des chemins de fer allemands, un transformateur, des rails (+- 30 pièces) et des catalogues et manuels. Nous ajoutons une locomotive de la marque Kleinbahn.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#452Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage en soirée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 100 / 160 -
#285Een zeer gevarieerd lot half edelstenen gemonteerd als hanger.
Un vase Art Déco en faïence polychrome au décor fleuri. Marque sous la base. Décor n° 2940.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 40