Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Balduinus Belgarum Rex”. Een 18 karaats geel gouden munt gezet in een 18 karaats geel gouden hanger. Een herdenkingsmunt van 25 jaar Koningschap.
“Balduinus Belgarum Rex”. Een 18 karaats geel gouden munt gezet in een 18 karaats geel gouden hanger. Een herdenkingsmunt van 25 jaar Koningschap.

“Balduinus Belgarum Rex”. Een 18 karaats geel gouden munt gezet in een 18 karaats geel gouden hanger. Een herdenkingsmunt van 25 jaar Koningschap.

“Balduinus Balgarum Rex”. Pièce de monnaie en or jaune 18 ct sertie dans un pendentif en or jaune 18 ct. Commémorant le jubilé de 25 ans de règne.
Dim. 16,85 g Ø 3,50 cm
SKU: 1906180185.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #5

    Een bronzen medaille als souvenir aan de van de Wereldtentoonstelling in Antwerpen in 1930 van atelier Mauquoy.

    Médaille en bronze souvenir de l’Exposition Internationale d’Anvers par atelier Mauquoy.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #501

    Een Chinese porseleinen dekselvaas.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø 46,50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #132

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #684

    Een vierkante schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van geluksvoorwerpen op de buitenklant en vogels en insekten binnenin. Randschilfers.

    Un plat carré sur pied en porcelaine de Chine polychrome, décor d’objets de fortune sur le rebord et décor d’insectes et oiseaux au milieu.
    No longer available
    Dim. 12 x 18 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #516

    Een antieke buffetkast met twee laden boven twee paneeldeuren.

    Buffet ancien ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 92 x 130 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #715

    Een paar fauteuils en cabriolet van witgepatineerd hout, bekleed met naaldwerk. We voegen er een bijpassende ronde salontafel met glazen blad aan toe.

    Deux fauteuils cabriolet en bois blanc patiné, revêtement en tapisserie. Nous ajoutons une table de salon assortie, avec une tablette en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    Een Chinese porseleinen vaas met blauw en witte decoratie.

    Un vase en porcelaine de Chine, décoration bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. H. 22,50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #628

    Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.

    Cruche en pierre taillée.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #70
    Gigandet Swiss

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 31,30 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #711

    Een paar boekensteunen in speksteen.

    Une paire de serre-livres en pierre de lard.
    No longer available
    Dim. h.13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.

    Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.
    No longer available
    Dim. 80 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #686

    Een open boekenkast van eikenhout.

    Une bibliothèque ouverte en chêne.
    No longer available
    Dim. 125 x 123 x 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More