Similar lots by type
-
#519“Moderne voorstelling”. Een ets. 2de staat. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Représentation moderne”. Une eau-forte, 2e état. Signée et datée ‘88.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 30 / 50 -
#504“Zon over de zee”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/100 buiten de plaat.
”Soleil au dessus de la mer”. Une lithographie. Signée et numérotée 31/100 hors planche.No longer availableDim. 61 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#82Een lot van drie XVIIIde eeuwse kaarten. Waaronder ‘Het Amazone gebied.’, ‘Zuid-Amerika’ en ‘Midden-Amerika’
Un lot de trois cartes du XVIIIième siècle: “ Les Amazones”, “Amérique du Sud”, et “Amérique Central”.No longer availableDim. ± 23 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#509Rendland“Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.
”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#392“Vrouwenportret”. Een ets. gesigneerd buiten de plaat.
”Portrait de femme”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 22 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#399Brakeli“Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#792DeboisEen lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 81/99 buiten de plaat.
Litho signée, datée ‘84 et numérotée 81/99 hors planche.No longer availableDim. 57,5 x 32,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#404F. Bervoets“Vrouwenstudies”. Drie etsen. Artiestenproeven. Gesigneerd buiten de plaat.
“Etudes de femmes”. Trois eaux-fortes. Epreuves d’artiste. Signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#362“Koninklijke scène bij het avondmaal”. Een lithografie naar een werk van Auguste Loustaunau door Legras.
”Scène Royale au souper”. Une lithographie d’après une oeuvre de Auguste Loustaunau par Legras.No longer availableDim. 48 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#254Floris JespersPeriod: 1889 - 1965“Erotische scène”. Een deels ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 9/100 buiten de plaat.
“Scène érotique”. Eau-forte partiellement colorée. Signée et numérotée 9/100 hors planche.No longer availableDim. 10,5 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Tien ingekaderde ex-librissen.
Dix ex-libris encadrés.No longer availableDim. ± 9 x 10 cmEstimate: € 50 / 55 -
#412Een reeks van tien ingekleurde en ingekaderde prenten van vissen, afkomstig uit een XIXe eeuwse Spaanse encyclopedie.
Une série de dix images en couleurs et encadrées de poissons, venant d’une encyclopédie espagnole du XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 39 cm (kaders)Estimate: € 30 / 50 -
#314Kurt PeiserPeriod: 1887-1962“Les gamins de pêcheurs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Les gamins de pêcheurs”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#344“Supertramp World tour 1983”. Een ingekaderde affiche.
”Supertramp World Tour 1983”. Une affiche encadrée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#494Luk Duffour“’t Nachtelijk bezoek” & “De Sint & de slager”. Twee litho’s. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd op 300 exemplaren.
”Visite nocturne” & “ Le saint et le boucher”. Deux lithographies. Signées hors planche, numérotées sur 300 exemplaires.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Gerard GaudaenPeriod: 1927 - 2003“De pasgeborene”. Een grafische collage op papier”. Gesigneerd. Artiestenproef.
”Nouveau-né”. Collage graphique sur papier. Signé. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#402Walter VaesPeriod: 1882 - 1985“De rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“La Rade d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 8 x 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#592Corneille“Pinocchio”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 2001 en genummerd 40/150 buiten de plaat.
”Pinocchio”. Litho. Signée, datée 2001 et numérotée 40/150 ors planche.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 130 / 140 -
#383Een lotje met betrekking tot toerisme in Belgisch Congo.
Un petit lot en relation avec le tourisme du Congo belge.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#379Twee grafische werken, waarbij één naar een werk van Scharlaken en één naar Rubens.
Deux gravures, dont une d’après Scharlaken et une d’après Rubens.No longer availableDim. 69 x 48 cm & 53 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#624Corneille“Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 320 / 360 -
#389Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#8Een gevarieerd lot kleurloos en geel kristal en glaswerk.
Un lot varié de cristal incolore et jaune et de verre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200 / 240 -
#581Een Chinese visser en een handelaar van gesculpteerd speksteen.
Un pêcheur chinois et un marchand en pierre de lard sculpté.No longer availableDim. h: 41 & 42 cmEstimate: € 260 / 300 -
#26Twee houten archiefkastjes met telkens zes laden. Eén handvat opnieuw te bevestigen.
Deux meubles d’archives en bois, chaque fois à six tiroirs. Une anse à remonter.No longer availableDim. h: 34 & 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187“Evangelist”. Een XVIIe eeuws houten beeld met sporen van de oorspronkelijke polychromie.
“Evangéliste”. Sculpture en bois du XVIIe siècle aux traces de la polychromie d’origine.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500 / 600 -
#672“Elios”. Vouwstoel van chroom en leder. In de geest van Fontoni & Geraci.
“Elios”. Chaise pliante en chrome et cuir. Dans le goût de Fontoni & Geraci.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#429Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Uil”. Monotype. Gesigneerd en gedateerd 1980.
”Hibou”. Monotype. Signé et daté 1980.No longer availableDim. 53 x 35,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#177Een paar kandelaars van deels verguld brons in de vorm van een door een putto gedragen bloem.
Une paire de candélabres partiellement en bronze sous forme de fleur portée par un putti.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 260 / 280 -
#307Willy VandersteenSuske en Wiske. Een grote partij stripverhalen. De nummers 92 t.e.m. 208 van de gekleurde rode reeks. Nummers 94 (De Sissende Sampan), 132 (De Stierentemmer), 163 (De Vlijtige Vlinder), 193 (Hippus het Zeeveulen) ontbreken. Overwegend in goede staat.
Suske et Wiske. un lot de bandes dessinées. Numéros 92 au 208 inclus de la série rouge. Manquant: numéro 94 (De Sissende Sampan), 132 (De Stierentemmer), 163 (De Vlijtige Vlinder), 193 (Hippus het Zeeveulen). La plupart en bon état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#483Art nouveau garnituur van glas en metaal. Driedelig.
Une garniture Art Déco en trois pièces de verre et métal.No longer availableEstimate: € 55 / 60 -
#704Een plaasteren herenbuste met bronskleurig patina.
Buste d’homme en platre à patine bronze foncée.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92“Réception du Roi a la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Twee XIXe eeuwse lithografieën.
“Réception du Roi à la Porte de Laeken” & “Décoration et cérémonie de la Place de la Société Civile”. Deux lithographies du XIXème siècle.No longer availableDim. 62 x 48 cm & 64 x 47 cmEstimate: € 100 / 120

