Similar lots by type
-
#278Johann Saltmann, Bavaria
Een lot porselein met verguld bloemendecor, bestaande uit een driedelig koffiestel en drie vazen. Onderaan gemerkt.
Lot en porcelaine à décor floral doré, composé d'un service à café trois pièces et de trois vases. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 - 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#411
Een reeks van vier achtkantige borden van Chinees porselein met Japanse tuindecors. Omstreeks 1800. Enkele haarscheuren en lichte randschade.
Suite de quatre assiettes octogonales en porcelaine de Chine aux décors de jardins japonais. Vers 1800. Quelques cheveux et légers dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#537
Drie borden van Chinees porselein met decor van vloemen en insecten. Tijdperk Qianlong. Eén met schilfer aan de onderrand.
Trois assiettes en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'insectes. Ère Qianlong. Une avec éclat sur le bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 160 / 200 -
#627Franklin Mint
“The Golden vase of Bast”. Een porseleinen vaas met meerkleurig en verguld decor op blauwe fond in antiek egyptisch stijl. Gedateerd 1987.
"Le vase d'or de Bast". Vase en porcelaine à décor multicolore et doré sur fond bleu de style égyptien antique. Daté de 1987.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#369
Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.
Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#453
Een paar Nanking vazen gemerkt onderaan. Eén restauratie aan de bovenrand.
Une paire de vases Nankin marqués en bas. Une restauration au bord supérieur.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422
Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.
Six supports de menu en porcelaine en porcelaine blanche monochrome. Deux forment une paire, l'un est horizontal et l'autre a un vase soliflore. Vers 1900.No longer availableDim. 16 à 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#397
Een Chinees porseleinen opiumpotje, versierd met blauw op witte symbolen. Periode 1810 - 1830.
Un pot à opium en porcelaine de Chine, décoré de symboles bleu sur blanc. Période 1810 - 1830.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 35 / 45 -
#417
Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig decor van vrouwen in cartouches op zwarte achtergrond met pioenen. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans des cartouches sur fond noir avec des pivoines. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#517
Twee celadon tuinstoelen van Chinees porselein.
Deux chaises de jardin céladon en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 340 / 400 -
#363
Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.No longer availableDim. h: 3,5 cm - 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321
Een frans porseleinen doosje van Limoges. Gemerkt onderaan.
Une boîte en porcelaine française de Limoges. Marquée en bas.No longer availableDim. 14 cm x 10 cm x 6 cmEstimate: € 30 / 35 -
#491
Een paar vaasjes in Chinees porselein met bloemendecor.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor floral.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 450 / 600 -
#419
Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 17cm e.a.Estimate: € 50 / 80 -
#575
Een vaas van rood Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine rouge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#371
Vier Chinese rijstkommen met afbeeldingen van goudvissen.
Quatre bols de riz chinois avec des images de poissons rouges.No longer availableDim. Ø 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
#547
Een paar borden van Chinees porselein met een decor van planten en vogels. Tijdperk Qianlong.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes et d'oiseaux. Ère Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#357
Een lotje, bestaande uit vier stuks Japans porselein, bestaande uit een kommetje, een klein dekseldoosje en twee kleine buikvaasjes. We voegen er twee beeldjes van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc-de-Chine aan toe.
Un petit lot, composé de quatre pièces en porcelaine japonaise, composé d'un bol, d'une petite boîte à couvercle et de deux petits vases ventraux. On y ajoute deux figurines de porcelaine blanche monochrome dans l'esprit Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 4,5 cm - 15,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#567
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#698Royal Doulton
Een porseleinen serviesje met decor ‘Sweethaert rose’, bestaande uit twaalf theekopjes en vijf mokkakopjes. Met ondertasjes. Gemerkt.
Service de vaisselle en porcelaine au décor 'Sweethaert rose', composé de douze tasses à thé et de cinq tasses à moka. Avec soucoupes. Marqué.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#367
“Jongen met schaapje” & “Kat met muisje”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste gemerkt van Nao, het tweede van Lladro.
"Garçon avec mouton" & "Chat avec souris". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore, le premier marqué par Nao, le second par Lladro.No longer availableDim. h: 2§ & 8 cmEstimate: € 60 / 100 -
#663
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.No longer availableDim. h: 26 cm - 2 cmEstimate: € 100 / 120 -
#295
Een porseleinen jardinière met diepblauwe sèvres achtergrond en handgeschilderde gouden accenten.
Une jardinière en porcelaine avec un fond de Sèvres bleu profond et des accents d'or peints à la main.No longer availableDim. 20 cm x 46 cm x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#557
Een paar borden van Chinees porselein met decor van bloeiende planten en vogels. Tijdperk Qianlong. Eén beschadigd.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes fleuries et d'oiseaux. Ère Qianlong. Un endommagé.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 70 / 90
Other lots in this auction
-
#610
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,56 ct. FVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,56 ct FVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1150 / 1250 -
#11
Drie klokjes in de vorm van een vogelkooi met een bewegend vogeltje dat beweegt op het ritme van de seconden. Twee met wekkerfunctie. Een gemerkt Shanghai, een ander Japans periode 1945 - 1952. In werkende staat.
Trois horloges en forme de cage à oiseaux avec un oiseau mobile qui bouge au rythme des secondes. Deux avec fonction réveil. L'un marqué Shanghai, l'autre japonais d'époque 1945 - 1952. En état de marche.No longer availableDim. h: 10 & 11,5 cmEstimate: € 75 / 135 -
#593Daum France
Een ovale schotel van kleurloos kristal. Bodem met rotsmotief. Onderaan gemerkt.
Plat ovale en cristal incolore. Bas avec motif rocheux. Marqué en bas.No longer availableDim. L. 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Keramis
Een art deco aardewerken vaas met bloemendecor. Vormnummer 626.
Un vase art déco en faïence à décor floral. Forme numéro 626.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 75 / 90 -
#64
“Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Pêcheurs sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé illisible.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#250
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,64 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,64 ct.No longer availableDim. 3,35 gEstimate: € 900 / 1000 -
#242
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100 / 140 -
#69Jacques MaesPeriod: 1905 - 1968
“Zicht op de Schelde te Dendermonde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2 november 1955.
“Vue de l’Escaut à Termonde”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 2 novembre 1955.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#358
Een paar boekensteunen met wereldbollen.
Une paire de serre-livres avec des globes.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#655
Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. H: 42cmEstimate: € 40 / 50 -
#261
Twee mosterdpotjes met glazen recipiënten en met gedreven zilveren voet, handvat en deksel. Eén beschadigd aan de bevestiging van het handvat. Zonder lepeltjes. XIXe eeuw.
Deux pots à moutarde avec récipients en verre et avec base, anse et couvercle en argent martelé. Un endommagé au niveau de la fixation de la poignée. Sans cuillères. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#150Damas, Swiss
Een art deco platina dameshorloge met lederen polsband bezet met diamantjes oude slijp met gezamenlijk gewicht van +/- 0,60 ct. In werkende staat.
Une montre femme Art Déco en platine avec bracelet en cuir serti de diamants taille ancienne d'un poids total de +/- 0,60 ct En état de marche.No longer availableDim. l: 20 cm bruto: 13,95 gEstimate: € 400 / 500