#225A. Beullens“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#15KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#40Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
#262Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
#192Een 19de eeuwse notenhouten stoel met bruinlederen bekleding.
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#12Een geisha van meerkleurig porselein. Gebarsten in het midden.
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#182Houten kinderstoeltje.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50