#238
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 40/80 -
#182
Houten kinderstoeltje.
#100Goebel
“Herder met lammetjes.” Hummeltje. Nummer 42/0. 43.
#112
Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
#209Villeroy & Boch
Een lot bestaande uit drie kannen en een nachtspiegel van wit porselein, kannen onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h max 36 cm -
Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.
#259
#185
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableOnline onlyDim. H:105 cmEstimate: € 80/100 -
#271
Een pickmand met bordjes, bestek en bekers voor vier personen. Nieuwstaat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#67
Een vermoedelijke brok ambersteen.
A chunk of (probable) amber stone.No longer availableOnline onlyActive bid: 90.00 €Dim. H: 18 cmEstimate: € 25/35 -
#36
Een wit aardewerken vaas op piedouche.
#254
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35