#492Harry BuyckPeriod: 1928-2017
#582
Een ronde butlerspiegel met vergulde lijst.
A round butler mirror with a gilded frame.No longer availableDim. Ø 63 cmEstimate: € 70/100 -
#508-
Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met blauw en witte versiering van draken.
A pair of Chinese porcelain lidded vases with blue and white dragon decoration.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 180/240 -
#431
Een gesculpteerd houten masker. Baoule Ivoorkust.
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
"Abstract figure". Lithograph on paper, signed at the bottom.No longer availableDim. 43 x 34cmEstimate: € 150/250 -
#40
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,18 ct. F VS1.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond 0.18 ct. F VS1.No longer availableDim. 3,85 gEstimate: € 500/600 -
#33
Een koperen lessenaar met boek Iliade.
#491
Een modern bronzen beeld van een knielende figuur naar Oswald Herzog.
#182Frans Van Tongerloo
#291
Een polychroom porseleinen mand op vier poten. Met handgeschilderd decor en rijkelijk uitgewerkte bloemen. Gemerkt onderaan, en genummerd.
A polychrome porcelain basket on four legs. With hand-painted decoration and elaborately crafted flowers. Marked on the bottom and numbered.No longer availableDim. 16 x 25 x 37 cmEstimate: € 40/50 -
#97Val Saint Lambert. P.U.
Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#263Val Saint Lambert
Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.
A vintage crystal Val Saint Lambert vase with green in the body, labeled.No longer availableDim. 17,5 x 10cmEstimate: € 100/150