Similar lots by type
-
#776
Een plaasteren tuinvaas.
Vasque en plâtre.No longer availableDim. 35 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#537
Een paar zeshoekige vazen van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen. Oren in de vorm van draken in lichtblauw en goud. Canton, XIXde eeuw. Restauratie aan één van de oren. Afschilfering aan één van de hoeken onderaan.
Paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches. Anses en forme de dragons en bleu clair et or. Canton, XIXe siècle. Restauration à l’une des anses. Eclats à l’un des coins inférieurs.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 1500/2000 -
#209
“Sint Franciscus in een tuin”. Hoogreliëf van polychroom en verguld gebeeldhouwd hout. XVIIde eeuw. Diverse beschadigingen en slijtage.
“Saint-François dans un jardin”. Haut relief en bois polychrome et doré. XVIIe siècle. Plusieurs dégâts et usures.No longer availableDim. 100 x 53 cmEstimate: € 800/1200 -
#607
Een paar kraagloze dekselvazen van polychroom Chinees porselein met famille rose decor van personages, vogels en planten in uitsparingen, omgeven door bloemen en vlinders op groen en rose veld. Op de schouders een vergulde draak met een roestrode bal. Dekselknoppen in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome aux cols droits et à décor famille rose de personnages, d’oiseaux et de plantes dans des cartouches entourés de fleurs et de papillons sur fond vert et rose. Sur les épaules un dragon doré tenant une balle rouille. Fretels en forme de Chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 1000/1500 -
#547
Een hoge beursvormige vaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen en goud. Op de hals twee vergulde draken in reliëf. Canton, XIXde eeuw.
Haut vase boursiforme en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches entourés de motifs floraux en vert, rose et or. Sur le col deux dragons dorés en relief. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#571
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 400/500 -
#667
Een opgezette vos. Oor beschadigd.
Renard empaillé. Dégât à l’oreille.No longer availableDim. l: 104 cmEstimate: € 100/120 -
#507
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome. Décor famille rose de personnages et de fleurs dans des cartouches, entourés de fleurs en rose et vert. Le front présentant de nombreux personnages, l’arrière un cortège. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 59,5 cmEstimate: € 600/800 -
#244Lodewijk Van Boeckel
Grote rozenstruik met talrijke bloemen en bladeren van smeedijzer. Geen merk gevonden. Heeft dienst gedaan als halllamp maar met losse lamp en bedrading, die we verwijderd hebben.
Grand rosier en fer forgé présentant de nombreux fleurs et feuilles. Nous n’avons pas trouvé de marque. A servi comme lampe de vestibule, mais nous avons enlevé le fil électrique et la lampeNo longer availableDim. H. 208 cmEstimate: € 2000/3000 -
#501
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met famille rose pleine page decor van talrijke personages in interieurs en landschappen. Oren in de vorm van gestileerde draken in groen en geel. Schilfers aan de bovenrand. Canton, XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de nombreux personnages dans des paysages et des intérieurs. Anses en forme de dragons stylisés en vert et jaune. Canton, début XXe siècle. Eclats au bord supérieur.No longer availableDim. H. 60,5 cmEstimate: € 800/1200 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met 10 parels.
Collier en or jaune 18 ct sertie de 10 perles .No longer availableDim. 12,04 gEstimate: € 450/550 -
#685
Een antieke salontafel met gerainureerde poten met smeedijzeren verbinding.
Table de salon ancien aux pieds rainurés et à entretoise en fer forgé.No longer availableDim. 185 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#145
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500/1700
Other lots in this auction
-
#140
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
“Toi et moi”. Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,69 gEstimate: € 650/750 -
#139
“De rede van Antwerpen”. Een kleurenherdruk van een oude gravure.
“La Rade d’Anvers”. Réédition en couleurs d’une ancienne gravure.No longer availableDim. 35 x 180 cmEstimate: € 60/100 -
#654Henri Joseph Pauwels
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#794
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80/120 -
#785
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#332Jef Van Tuerenhout
Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#458
Een dekselvaasje en een sierbordje van Imariporselein.
Petit vase couvert et une assiette décorative en porcelaine d’Imari.No longer availableDim. h: 28 cm, Ø: 22 cmEstimate: € 45/60 -
#219
“Volksfeest”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Fête folklorique”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 76 x 120 cmEstimate: € 200/300 -
#649
Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.
Lustre à trois bras de lumière aux roses en verre et avec coupe centrale en pâte de verre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. coupe: Ø 30 cmEstimate: € 120°/200 -
#265
Een eikenhouten bureauin Mechelse renaissancestijl met langs weerskanten twee gesculpteerde paneeldeurtjes, geflankeerd door zuiltjes. In de gordel telkens drie laden en gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen.
Bureau plat en chêne de style Renaissance malinoise. Deux portes sculptées flanquées de colonnettes. Chaque fois trois tiroirs en ceinture. Orné de têtes de lion sculpté aux anneaux en cuivre.No longer availableDim. 80 x 160 x 98 cmEstimate: € 120/180 -
#234
“De verboden lectuur”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Karel Ooms.
“La lecture défendue”. Huile sur toile. D’après Karel Ooms.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200/240