#252“Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.
”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#449Roelant“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#304Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Bewolkt dorpszicht langs de Schelde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur village et l’Escaut avec des nuages”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#263Een lot van vier verschillende zeeschelpen en drie zee-egels.
#179Sanson“La Duché de Brabant”. Een oude ingekleurde kaart. Paris, 1696.
#158Pablo PicassoEen zeefdruk op zijde.
Une sérigraphie sur soie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#128Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.
Une paire de vases, cloisonné sur bronze, décoration de fleurs polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#189Leon BruninPeriod: 1861-1949“La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.
”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.No longer availableDim. 38,5 x 30,2 cmEstimate: € 400 / 600 -
#343Een tafellamp in de stijl van Tiffany.
#36Een sterling zilveren mosterdpotje.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 500 / 600