Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#311Een paar bronzen vazen, versierd met twee friezen van cloisonné met bloemenmotieven. Japan, tijdperk Meiji.
Une paire de vases en bronze, décoration de deux frises en cloisonné à motifs floraux. Japon, période Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 180 / 200 -
#34Herman Diels“Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#5Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale smaragd van ± 0,15 ct. en kleine diamantjes.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une émeraude centrale de ± 0,15 ct et de petits diamants.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 280 / 320 -
#215OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#419Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Bleek in het begijnhof”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Béguinage”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#289Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableDim. 119 x 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#427Een grote ronde tinnen schotel en een op elektriciteit gemonteerde kandelaar in barokke stijl.
Deux grands plats ronds en étain et un candélabre Baroque monté à l'électricité.No longer availableDim. h: 95; Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#392Een lot van vier XIXde eeuwse reproducties. “Voederen van het paard.”, “Kapel aan de oever.” “Vee in de weide” en “Bergmeer.”
Un lot de quatre reproductions du XIXème siècle. “Cheval qui se nourrit”, “, Chapelle sur la rive”, “ Bétail dans le pré”, “Lac de montagne”.No longer availableDim. 53 x 42,5 cm x 3Estimate: € 60 / 80 -
#52Louise Surlemont“Begijnhof met non.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Béguinage et béguine”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#60Een 18 karaats geel gouden geweven hanger.
Un pendentif tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 31,37 gEstimate: € 700 / 800 -
#97Een lot verzilverd metaal. Waaronder twee koffiesets en een Wiskeman koffiekan.
Un lot de métal argenté, dont deux services à café et une cafetière Wiskeman.No longer availableEstimate: € 120 / 180

