Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Arita

Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

Un vase balustre en porcelaine au décor fleuri. Marque sous la base.
Dim. H. 28 cm
SKU: 2509180723.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #723
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #42

    “Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.

    ”Voilier sur mer agitée”. Une lithographie d’après un travail par Plugger Jacob.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #334

    “L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.

    ”L’épouse indiscrète” & “Le lever de la Mariée”. Deux gravures anciennes françaises.
    No longer available
    Dim. 42 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #449
    Gabriël

    “Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.

    ”Petit pont”. Crayon sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 11,5 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #501
    Swarovski

    “Antonio”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2003. In originele doos, met display en kristallen plaquette.

    “Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #419

    Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit onder stolp.

    Une représentation de La Sainte Famille en biscuit polychrome sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #805

    Een houten wandvitrine met één deur.

    Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #778
    Val St. Lambert

    Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.

    Deux cendriers, dont un cendrier avec pilon incolore et un cendrier vert.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 17 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #86

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #371
    Val St. Lambert

    Een coupe op voet van geslepen mauve en kleurloos kristal.

    Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et mauve.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377

    Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.

    Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #446

    Zeven kleine wollen karpetten, handgeknoopt: 5 Indo-Bidjar, 1 Pakistaanse Tabriz en 1 Nepalees.

    Sept carpettes en laine nouées main: cinq carpettes Indo-Bidjar, une carpette du Pakistan Tabriz et une carpette du Népal.”
    No longer available
    Dim. ± 60 x 40 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #470

    Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.

    Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 32 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More