#42“Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.
#334“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
#449Gabriël“Bruggetje”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#805Een houten wandvitrine met één deur.
#86Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
#371Val St. LambertEen coupe op voet van geslepen mauve en kleurloos kristal.
#446Zeven kleine wollen karpetten, handgeknoopt: 5 Indo-Bidjar, 1 Pakistaanse Tabriz en 1 Nepalees.
#470Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.
Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32 / 40